Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 7 наурыздағы № 67 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 наурызда № 4729 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Батыс Қазақстан облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Ж.А.Асантаев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары М.Л.Тоқжановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А.Көлгінов
2017 жылғы "7" наурыздағы
№ 67 Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысына
қосымша
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізімі
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 26 мамырдағы №148 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2005 жылғы 24 ақпандағы №80 "Батыс Қазақстан облысының жергілікті атқарушы органы экономикасының нақты секторы салаларын бюджеттік несиелендіру мәселелері" жөніндегі қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3026 тіркелген, 2009 жылғы 11 маусымда "Орал өңірі" газетінде жарияланған) қаулысы;
2. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 27 мамырдағы №125 "Батыс Қазақстан облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3579 тіркелген, 2014 жылғы 19 шілдедегі "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) қаулысы;
3. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 23 ақпандағы № 46 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 27 мамырдағы №125 "Батыс Қазақстан облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4306 тіркелген, 2016 жылғы 8 сәуірдегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы.

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Западно-Казахстанской области
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 7 марта 2017 года № 67. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 17 марта 2017 года № 4729
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Западно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление координации занятости и социальных программ Западно-Казахстанской области" (Асантаев Ж.А.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Западно-Казахстанской области Токжанова М.Л.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким области А.Кульгинов
Приложение
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от "7" марта 2017 года № 67
Перечень некоторых утративших силу постановлений акимата Западно-Казахстанской области
1. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 26 мая 2009 года № 148 на русском языке не принято;
2. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 27 мая 2014 года №125 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление координации занятости и социальных программ Западно-Казахстанской области", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3579, опубликованное 19 июля 2014 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье");
3. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 23 февраля 2016 года №46 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 27 мая 2014 года №125 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление координации занятости и социальных программ Западно-Казахстанской области", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4306, опубликованное 8 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").