Бөрлі ауданы бойынша жолаушылар мен багажды тасымалдау тарифтерін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрді ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 15 тамыздағы № 777 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 қыркүйекте № 4888 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автокөлік туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына және Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2011 жылғы 13 қазандағы № 614 "Тұрақты маршруттар бойынша жолаушылар мен багажды тасымалдау жөнінде қызмет көрсетуге тарифтер есептеу әдістемесін бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бөрлі ауданының Ақсай қаласындағы барлық маршруттар үшін жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдаудың бірыңғай тарифі 100 (жүз) теңге көлемінде белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 10.02.2023 № 35 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Бөрлі ауданы бойынша жолаушылар мен багажды тұрақты автокөлік тасымалдау тарифтері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
3. "Бөрлі ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны жүзеге асыру жөніндегі қажетті шараларды алсын.
4. Бөрлі ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік-құқықтық жұмысы бөлімінің басшысы (Д.Джармуханова) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары К.Утегеновке жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Халелов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бөрлі аудандық мәслихатының хатшысы
__________________А.Куликешев
15 тамыз 2017 жыл
Аудан әкімдігінің
2017 жылғы 15 тамыздағы
№777 қаулысына қосымша
Марш-рут №
Маршрут атауы
Қосылған құн салығымен қоса теңгемен берілген тариф
№4
"Ақсай – Бөрлі"

Об установлении тарифов на перевозки пассажиров и багажа по Бурлинскому району
Постановление акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 15 августа 2017 года № 777. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 6 сентября 2017 года № 4888.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Приказом Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 13 октября 2011 года №614 "Об утверждении методики расчета тарифов на оказание услуг по перевозке пассажиров и багажа по регулярным маршрутам", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить единый тариф для всех маршрутов на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Аксай Бурлинского района в размере 100 (сто) тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 10.02.2023 № 35 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Установить тарифы на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа по Бурлинскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Бурлинского района" в установленном законодательством порядке принять соответствующие меры по реализации настоящего постановления.
4. Руководителю отдела государственной-правовой работы аппарата акима Бурлинского района (Д.Джармуханова) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района К.Утегенова.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким района А.Халелов
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь Бурлинского
районного маслихата
________________ А.Куликешев
15 август 2017 год
Приложение к постановлению
акимата района №777
от 15 августа 2017 года
№ маршрута
Наименование маршрута
Тариф в тенге с налогом на добавленную сумму
№4
"Аксай – Бурлин"