Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 26 сәуірдегі № 58 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 мамырда № 4791 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Бөкей ордасы ауданы әкімі аппаратының бас маманы (Н.Бисекенов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Е.Ж.Айтқалиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бөкей ордасы ауданы
әкімінің міндетін атқарушы
Р.Зұлқашев
Бөкей орасы ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 26 сәуірдегі № 58
қаулысына қосымша
Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізімі
1. Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 31 қазандағы "Бөкей ордасы ауданының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" №191 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3681 тіркелген, 2014 жылғы 15 қарашада "Орда жұлдызы" газетінде жарияланған);
2. Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 ақпандағы ""Бөкей ордасы ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" №26 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3841 тіркелген, 2015 жылғы 26 наурызда "Орда жұлдызы" газетінде жарияланған);
3. Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 ақпандағы ""Бөкей ордасы ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" №27 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3842 тіркелген, 2015 жылғы 26 наурызда "Орда жұлдызы" газетінде жарияланған);
4. Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 маусымдағы "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" №107 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4481 тіркелген, 2016 жылғы 26 шілдеде "Орда жұлдызы" газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Бокейординского района
Постановление акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 26 апреля 2017 года № 58. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 5 мая 2017 года № 4791
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторых постановлений акимата Бокейординского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Главному специалисту аппарата акима Бокейординского района (Бисекенов Н.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Айткалиева Е.Ж.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Бокейординского района
Р.Зулкашев
Приложение
к постановлению акимата
Бокейординского района
№58 от 26 апреля 2017 года
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Бокейординского района
1. Постановление акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 31 октября 2014 года №191 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел предпринимательства Бокейординского района"" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3681, опубликованное 15 ноября 2014 года в газете "Орда жұлдызы");
2. Постановление акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 26 февраля 2015 года №26 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел сельского хозяйства Бокейординского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3841, опубликованное 26 марта 2015 года в газете "Орда жұлдызы");
3. Постановление акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 26 февраля 2015 года №27 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии Бокейординского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3842, опубликованное 26 марта 2015 года в газете "Орда жұлдызы");
4. Постановление акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области 21 июня 2016 года №107 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, а также для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершенолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4481, опубликованное 26 июля 2016 года в газете "Орда жұлдызы").