"Үкіметтік емес ұйымдарымен өз қызметі жөніндегі мәліметтерін ұсыну және олар туралы дерекқорды қалыптастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2016 жылғы 19 ақпандағы № 51 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қоғамдық даму министрінің 2018 жылғы 12 шiлдедегi № 68 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 3 тамызда № 17265 болып тіркелді
"Коммерциялық емес ұйымдар туралы" 2001 жылы 16 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы 41-бабының 5-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс, үкіметтік емес ұйымдарға арналған гранттар және сыйлықақылар туралы" 2005 жылғы 12 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 4-1-бабының 6-1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Үкіметтік емес ұйымдарымен өз қызметі жөніндегі мәліметтерін ұсыну және олар туралы дерекқорды қалыптастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2016 жылғы 19 ақпандағы № 51 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13355 болып тіркелді, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 9 наурызда жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген Үкіметтік емес ұйымдар өз қызметі жөніндегі мәліметтерін ұсыну және олар туралы дерекқорды қалыптастыру қағидалары (бұдан әрі - Қағидалар):
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Осы Қағидаларда 1-қосымшада I, II және VII бөлімнің 1-кестесінің 1-қосымшада көзделген үкіметтік емес ұйымдар туралы мәліметтер өзгерген жағдайда, үкіметтік емес ұйымдар өзгертілген мәліметтерді қазақ және орыс тілдерінде пошта арқылы немесе қолма-қол немесе электронды түрде "Үкіметтік емес ұйымдардың дерекқоры" веб-порталы арқылы осындай өзгерістер пайда болған күннен бастап жиырма жұмыс күн ішінде уәкілетті органға ұсынады.";
мынадай мазмұндағы 7-1-тармақпен толықтырылсын:
"7-1. "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 213-бабына сәйкес есепті кезең басталғанға дейін және есепті кезең ішінде өз қызметін қайта бастамаған, сондай-ақ тарату немесе қайта ұйымдастыру сатысында салық есептілігін ұсынуды тоқтата тұрған үкіметтік емес ұйымдар үкіметтік емес ұйымдар дерекқорына өз қызметі жөніндегі мәліметтерін ұсынбайды.";
Қағидаға 1-қосымша осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
Қағидаға 2-қосымша осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнения в приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 19 февраля 2016 года № 51 "Об утверждении Правил предоставления сведений о своей деятельности неправительственными организациями и формирования Базы данных о них"
Приказ Министра общественного развития Республики Казахстан от 12 июля 2018 года № 68. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 августа 2018 года № 17265
В соответствии с пунктом 5 статьи 41 Закона Республики Казахстан от 16 января 2001 года "О некоммерческих организациях" и подпунктом 6-1) статьи 4-1 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2005 года "О государственном социальном заказе, грантах и премиях для неправительственных организаций в Республике Казахстан", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 19 февраля 2016 года № 51 "Об утверждении Правил предоставления сведений о своей деятельности неправительственными организациями и формирования Базы данных о них" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13355, опубликован 9 марта 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения и дополнение:
в Правилах предоставления сведений о своей деятельности неправительственными организациями и формирования Базы данных о них (далее – Правила), утвержденных указанным приказом:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. В случае изменения сведений о неправительственных организациях, предусмотренных разделом I, II и VII таблицы 1 приложения 1 к настоящим Правилам, неправительственная организация предоставляет измененные сведения в уполномоченный орган на казахском и русском языках через почту или нарочно, либо через веб-портал "База данных неправительственных организаций" в электронном виде в течение двадцати рабочих дней со дня их изменения.";
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Сведения о своей деятельности в Базу данных неправительственных организаций не предоставляют неправительственные организации, приостановившие представление налоговой отчетности в соответствии со статьей 213 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" до начала отчетного периода и не возобновившие деятельность в течение отчетного периода, а также находящиеся на стадии ликвидации или реорганизации.";
приложение 1 к Правилам изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
приложение 2 к Правилам изложить в редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу.

2. Қазақстан Республикасы Қоғамдық даму министрлігінің Азаматтық қоғам істері комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде мемлекеттік және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу және ресми жариялау үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
3) осы бұйрықты мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялауға мерзімді баспа басылымдарына жолдауды;
4) осы бұйрықты ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Қоғамдық даму министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
5) осы бұйрықты мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Қоғамдық даму министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Қоғамдық даму қоғам вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық оны алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Қоғамдық даму министрі
Д. Кәлетаев
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасы
Ақпарат және коммуникациялар министрі
___________ Д. Абаев
2018 жылғы 17 шілде
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасы
Әділет министрі
___________ М. Бекетаев
2018 жылғы 20 шілде
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің міндеті атқарушы
___________ Қ. Баеділов
2018 жылғы 23 шілде
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Статистика комитетінің төрағасы
___________ Н. Айдапкелов
2018 жылғы 13 шілде
Қазақстан Республикасы
Қоғамдық даму
министрінің бұйрығына
1-қосымша
2018 жылғы 12 шілдедегі
№ 68
Үкіметтік емес ұйымдар
өз қызметтері жөніндегі
мәліметтерді ұсыну және
олар туралы дерекқорды
қалыптастыру қағидасына
1-қосымша
Үкіметтік емес ұйымдардың қызметі жөніндегі мәліметтер 20___жылғы есепті кезең
Индекс: ҮЕҰҚМ-1
Кезеңділігі: жылдың есепті кезеңнен кейін жыл сайын 31 наурызға дейінгі мерзімде
Ұсынатын топтар: үкіметтік емес ұйымдар
Қайда ұсынылады: Үкіметтік емес ұйымдармен өзара іс-қимыл саласындағы уәкілетті орган
1-кесте
Үкіметтік емес ұйымдардың қызметі жөніндегі мәліметтер*
I бөлім. Үкіметтік емес ұйымдар туралы жалпы деректер*
1
БСН:
(12 цифр)
2
Мәліметті ұсыну бойынша есепті кезең:
жыл
3
ҮЕҰ ұйымдастыру-құқықтық нысаны (тиісті ұяшықты Х көрсетіңіз)
мекеме
жеке қор
жеке мекеме
корпоративтік қор
қоғамдық бірлестік
қоғамдық қор

2. Комитету по делам гражданского общества Министерства общественного развития Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на государственном и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства общественного развития Республики Казахстан после его официального опубликования;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства общественного развития Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра общественного развития Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр общественного развития
Республики Казахстан
Д. Калетаев
"СОГЛАСОВАН"
Министр информации и коммуникаций
Республики Казахстан
___________ Д. Абаев
17 июля 2018 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр юстиции
Республики Казахстан
___________ М. Бекетаев
20 июля 2018 года
"СОГЛАСОВАН"
Исполняющий обязанности
Министр финансов
Республики Казахстан
___________К. Баедилов
23 июля 2018 года
"СОГЛАСОВАН"
Председатель Комитета по статистике
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан
___________ Н. Айдапкелов
13 июля 2018 года
Приложение 1
к приказу Министра
общественного развития
Республики Казахстан
от 12 июля 2018 года № 68
Приложение 1
к Правилам предоставления
сведений о своей деятельности
неправительственными
организациями и формирования
Базы данных о них
Сведения о деятельности неправительственных организаций
отчетный период за 20___ год
Индекс: СДНПО-1
Периодичность: ежегодно в срок до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
Круг лиц предоставляющих: неправительственные организации
Куда предоставляется: Уполномоченный орган в сфере взаимодействия с неправительственными организациями
Таблица 1
Сведения о деятельности неправительственных организаций*
Раздел I. Общие данные о неправительственной организации*
1
БИН:
(12 цифр)
2
Отчетный период, за который предоставляются сведения:
год
3
Организационно-правовая форма НПО (укажите Х в нужной ячейке)
частное учреждение
частный фонд
общественное объединение
корпоративный фонд

1. Нысанды үкіметтік емес ұйымдардың басшысы (ол болмаған жағдайда оны алмастырушы адам) толтырады және үкіметтік емес ұйымдармен өзара іс-қимыл саласындағы уәкілетті органға есепті кезеңнен кейін келесі жылғы 31 наурызға дейін ұсынылады.
2. Нысанға есептіліктегі деректердің анықтығы және оны уақытылы ұсыну үшін жауапы бірінші басшы (ол болмаған жағдайда оны алмастырушы адам) қол қояды және ұйымның мөрімен куәландырылады.
3. "Үкіметтік емес ұйымдардың қызметтері туралы мәліметтер" нысанының 1-кестесіндегі "Үкіметтік емес ұйымдар туралы жалпы деректер" бөлімінде мынадай мәліметтер көрсетіледі:
1) 1-тармақта ұйымның бизнес-сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі;
2) 2-тармақта "Мәлімет ұсынатын есепті кезең және жыл" мәліметті ұсыну жылы көрсетіледі;
3) 3-тармақта "Үкіметтік емес ұйымдардың ұйымдастыру-құқықтық нысаны" көрсетіледі;
4) 4-тармақта құрылтайшылар құжаттарына сәйкес үкіметтік емес ұйымдардың толық атауы көрсетіледі;
5) 5-тармақта "Бірінші басшының тегі, аты, әкесінің аты" көрсетіледі;
6) 6-тармақта "ҮЕҰ орналасқан өңірі (Х керек ұяшықты көрсетіңіз)" көрсетіледі;
7) 7-тармақта "ҮЕҰ заңды мекенжайы (елді мекен, мекенжай)" көрсетіледі;
8) 8-тармақта "Мемлекеттік тіркеу (қайтадан тіркеу) нөмірі мен күні" көрсетіледі.
4. "Үкіметтік емес ұйымның байланыс деректері" II бөлімі мынадай мәліметтерімен көрсетіледі:
1) 9-тармақта "Электрондық пошта" көрсетіледі;
2) 10-тармақта "Телефон нөмірі" көрсетіледі;
3) 11-тармақта "Сайт мекенжайы" көрсетіледі.
5. "Қызметкерлер мен еріктілер туралы мәліметтер" III бөлімі мынадай мәліметтерімен көрсетіледі:
1) 12-тармақта "Штаттық қызметкерлердің саны" көрсетіледі;
2) 13-тармақта "Қазақстан Республикасы азаматтар қызметкерлерінің саны" көрсетіледі;
3) 14-тармақта "Шетелдік қызметкерлер саны" көрсетіледі;
4) 15-тармақта "Тартылған мамандар саны";
5) 16-тармақта "Еріктілер саны".
6. "Қызметтің бағыты" IV бөлімі мынадай мәліметтермен көрсетіледі:
1) 17-тармақта "Үкіметтік емес ұйымның қызмет бағыты (Х керек ұяшықты көрсетіңіз)" көрсетілген тізімнің ішінде үкіметтік емес ұйымның қызмет бағыты көрсетіледі;
2) 18-тармақта "ҮЕҰ қызметінің мәні мен мақсаттары (жарғыға сәйкес)" көрсетіледі;
3) 19-тармақта "Мақсатты аудитория/атаулы топ" көрсетіледі.
7. "ҮЕҰ есепті кезеңдегі кірістер туралы (сомасы, теңге)" V бөлімі мынадай мәліметтермен көрсетіледі:

1. Форма заполняется руководителем неправительственной организации (в период его отсутствия – лицом, его замещающим) и предоставляется в уполномоченный орган в сфере взаимодействия с неправительственными организациями ежегодно до 31 марта года, следующего за отчетным периодом.
2. Форма подписывается первым руководителем (в период его отсутствия – лицом, его замещающим), который несет ответственность за достоверность данных в отчетности и своевременность ее предоставления, и заверяется печатью организации.
3. В таблице 1 формы "Сведения о деятельности неправительственных организаций" в разделе "Общие данные о неправительственной организации" указываются следующие сведения:
1) в пункте 1 указывается бизнес-идентификационный номер организации;
2) в пункте 2 указывается "Отчетный период, за который предоставляются сведения и год", за который предоставляются сведения;
3) в пункте 3 указывается "Организационно-правовая форма неправительственных организаций";
4) в пункте 4 указывается полное наименование неправительственной организации в соответствии с учредительными документами;
5) в пункте 5 указывается "Фамилия, имя, отчество первого руководителя";
6) в пункте 6 указывается "Регион нахождения НПО (укажите Х в нужной ячейке)";
7) в пункте 7 указывается "Юридический адрес НПО (населенный пункт, адрес)";
8) в пункте 8 указывается "Дата государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица".
4. В разделе II "Контактные данные неправительственной организации" указываются следующие сведения:
1) в пункте 9 указывается "Электронная почта";
2) в пункте 10 указывается "Номер телефона";
3) в пункте 11 указывается "Адрес сайта".
5. В разделе III "Сведения о работниках и волонтерах" указываются следующие сведения:
1) в пункте 12 указывается "Общее количество штатных работников";
в том числе:
2) в пункте 13 указывается "Количество работников граждан Республики Казахстан";
3) в пункте 14 указывается "Количество иностранных работников";
4) в пункте 15 указывается "Количество привлеченных специалистов";
5) а пункте 16 указывается "Количество волонтеров".
6. В разделе IV "Направление деятельности" указываются следующие сведения:
1) в пункте 17 указывается "Направление деятельности неправительственной организации (укажите Х в нужной ячейке)" отмечается направление деятельности неправительственной организации из указанного списка;
2) в пункте 18 указывается "Предмет и цели деятельности НПО (в соответствии с уставом)";
3) в пункте 19 указывается "Целевая аудитория/адресная группа".
7. В разделе V "Доходы НПО за отчетный период (сумма, тенге)" указываются следующие сведения:

1) 20-тармақта "Депозиттер бойынша сыйақы" көрсетіледі;
2) 21-тармақта "Гранттар" көрсетіледі;
3) 22-тармақта "Кіру жарналары" көрсетіледі;
4) 23-тармақта "Мүшелік жарналар" көрсетіледі;
5) 24-тармақта "Қайырымдылық көмек" көрсетіледі;
6) 25-тармақта "Демеушілік көмек" көрсетіледі;
7) 26-тармақта "Өтеусіз негізінде алынған ақша және мүліктер" көрсетіледі;
8) 27-тармақта "Мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты іске асыруда шарт бойынша алынған кіріс" көрсетіледі;
9) 28-тармақта "Барлық кірістер" кірістердің барлық сомасы көрсетіледі.
8. "Есепті кезеңде ҮЕҰ-дың шығыстары (сомасы, теңге)" VI бөлімі мынадай мәліметтермен көрсетіледі:
1) 29-тармақта "Коммерциялық емес ұйымдарды ұстау" көрсетіледі;
2) 30-тармақта "Іс шараларды ұйымдастыру мен өткізу" көрсетіледі;
3) 31-тармақта "Ақпараттық материалдарды дайындау және орналастыру" көрсетіледі;
4) 32-тармақта "Сыйақы" көрсетіледі;
5) 33-тармақта "Қайырымдылық көмек" көрсетіледі;
6) 34-тармақта "Демеушілік көмек" көрсетіледі;
7) 35-тармақта "Кіру жарналар" көрсетіледі;
8) 36-тармақта "Мүшелік жарналар" көрсетіледі;
9) 37-тармақта "Өтеусіз негізінде алынған ақша және мүліктер" көрсетіледі;
10) 38-тармақта "Барлық шығыстар" барлық шығыстар сомасы көрсетіледі.
9. "Бюджет" VII бөлімін филиалдар немесе халықаралық және шетелдік ұйымдардың өкілдіктері мынадай түрде көрсетіледі (сомасы теңгемен көрсетіледі):
1) 39-тармақта "Қазақстан Республикасында жобаларды/бағдарламаларды қаржыландыру бюджеті" (егер жобаны және/немесе бағдарлама филиал немесе өкілдік Қазақстан Республикасының аумағында қаржыландырса) көрсетіледі;
10. "Үкіметтік емес ұйымдардың филиалы(-дары) және өкілдігі (-тері)" нысанның 2-кестесі мынадай мәліметтермен көрсетіледі:
1) 1-бағанда реттік сан көрсетіледі;
2) 2-бағанда "Атауы" көрсетіледі;
3) 3-бағанда "БСН" көрсетіледі;
4) 4-бағанда "Орналасқан жері" көрсетіледі;
5) 5-бағанда"Басшының АТӘ (болған жағдайда)" көрсетіледі;
6) 6-бағанда"Тіркелген күні" көрсетіледі;
7) 7-бағанда "Телефон нөмірі" көрсетіледі;
8) 8-бағанда "Электрондық поштасы" көрсетіледі;
9) 9-бағанда "Сайт мекенжайы" көрсетіледі.
11. "Үкіметтік емес ұйымдардың, филиалдардың және шетелдік және халықаралық коммерциялық емес ұйымдар өкілеттіктерінің (оқшауланған бөлімшелерінің) есепті кезеңде іске асырған және ағымдағы жылы іске асыратын жобалары" нысанның 3-кестесі мынадай мәліметтермен көрсетіледі:
1) 1-бағанда реттік сан көрсетіледі;
2) 2-бағанда "Жобаның/бағдарламаның атауы" көрсетіледі;
3) 3-бағанда "Донор ұйымының тапсырыс берушінің жобаның/ бағдарламаның БСН салық тіркеу нөмірінің аналогы (шетелдік заңды тұлға үшін)" көрсетіледі;

1) в пункте 20 указывается "Вознаграждение по депозитам";
2) в пункте 21 указываются "Гранты";
3) в пункте 22 указывается "Вступительные взносы";
4) в пункте 23 указывается "Членские взносы";
5) в пункте 24 указывается "Благотворительная помощь";
6) в пункте 25 указывается "Спонсорская помощь";
7) в пункте 26 указывается "Деньги и имущество, полученные на безвозмездной основе";
8) в пункте 27 указывается "Доход, полученный по договору на осуществление государственного социального заказа";
9) в пункте 28 указывается итоговая сумма "Всего доходов";
8. В разделе VI "Расходы НПО за отчетный период (сумма, тенге)" указываются следующие сведения:
1) в пункте 29 указывается "Содержание некоммерческой организации";
2) в пункте 30 указывается "Организация и проведение мероприятий";
3) в пункте 31 указывается "Подготовка и размещение информационных материалов";
4) в пункте 32 указывается "Вознаграждение";
5) в пункте 33 указывается "Благотворительная помощь";
6) в пункте 34 указывается "Спонсорская помощь";
7) в пункте 35 указывается "Вступительные взносы";
8) в пункте 36 указывается "Членские взносы";
9) в пункте 37 указывается "Деньги и имущество, переданное на безвозмездной основе";
10) в пункте 38 указывается итоговая сумма "Всего расходов".
9. В разделе VII "Бюджет (сумма, тенге) (заполняется филиалами или представительствами международных и иностранных организаций)" указываются следующие сведения:
1) в пункте 39 указывается "Бюджет финансирования проектов/программ в Республике Казахстан (в случае, если филиал или представительство финансирует проекты/программы на территории Республики Казахстан)";
10. В таблице 2 формы "Филиал (-ы) и (или) представительство (-а) неправительственной организации" заполняются следующие сведения:
1) в графе 1 указывается порядковый номер;
2) в графе 2 указывается "Наименование";
3) в графе 3 указывается "БИН";
4) в графе 4 указывается "Место нахождения";
5) в графе 5 указывается "ФИО (при его наличии) руководителя";
6) в графе 6 указывается "Дата регистрации";
7) в графе 7 указывается "Номер телефона";
8) в графе 8 указывается "Электронная почта".
9) в графе 9 указывается "Адрес сайта"
11. В таблице 3 формы "Проекты неправительственных организаций, филиалов и представительств (обособленные подразделения) иностранных и международных некоммерческих организаций, реализованные за отчетный период и реализуемые в текущем году" указываются следующие сведения:
1) в графе 1 указывается порядковый номер;
2) в графе 2 указывается "Наименование проекта/программы";
3) в графе 3 указывается "БИН донорской организации, заказчика, проекта/программы или аналог номера налоговой регистрации (для иностранного юридического лица)";

4) 4-бағанда "Донор ұйымының, тапсырыс берушінің атауы" көрсетіледі;
5) 5-бағанда "Қаржыландыру көзі (мемлекеттік, шетелдік, коммерциялық, коммерциялық емес шетелдік, коммерциялық қазақстандық, коммерциялық емес қазақстандық, өзін-өзі қаржыландыру)" көрсетіледі;
6) 6-бағанда "Жобаның бағыты (1 кестенің 17 тармағын таңдаңыз)" көрсетіледі;
7) 7-бағанда "Жоба/бағдарлама мақсаты" көрсетіледі;
8) 8-бағанда "Жобаны іске асырған өңір (облыстар, республикалық маңызы бар қалалар, астана)" көрсетіледі;
9) 9-бағанда "Жалпы қаржыландыру жобасы (теңге)" көрсетіледі;
10) 10-бағанда "Есепті кезеңде алынған жобаға қаржыландыру (теңге)" көрсетіледі;
11) 11, 12-бағандарда "Жобаны іске асыру кезеңі" жобаны іске асыруды бастау мен аяқтау күні (нысан бойынша күндері, айлары, жылдары) көрсетіледі;
13) 13-бағанда "Жобаны/бағдарламаны қоса орындаушының (серіктестік және тартылған мамандар) атауы" көрсетіледі;
14) 14-бағанда "Жобаны орындау туралы қысқаша ақпарат" көрсетіледі.
12. "Филиалдардың және (немесе) өкілдіктердің (оқшауланған бөлімшелерінің есепті мерзімде іске асырылған және ағымдағы жылы іске асырылатын жобалары" нысанның 4-кестесі мынадай мәліметтермен көрсетіледі:
1) 1-бағанда реттік сан көрсетіледі;
2) 2-бағанда "Филиалдар және (немесе) (өкілдіктер) атауы" көрсетіледі;
3) 3-бағанда "Жобаның/бағдарламаның атауы" көрсетіледі;
4) 4-бағанда "Донор ұйымының тапсырыс берушінің жобаның/ бағдарламаның БСН салық тіркеу нөмірінің аналогы (шетелдік заңды тұлға үшін)" көрсетіледі;
5) 5-бағанда"Донор ұйымының, тапсырыс берушінің атауы" көрсетіледі;
6) 6-бағанда "Қаржыландыру көзі (мемлекеттік, шетелдік, коммерциялық, коммерциялық емес шетелдік, коммерциялық қазақстандық, коммерциялық емес қазақстандық, өзін-өзі қаржыландыру)" көрсетіледі;
7) 7-бағанда "Жобаның бағыты (1-кестедегі 17 тармақта қызметтер бағыты бөлімін таңдаңыз)" көрсетіледі;
8) 8-бағанда "Жобаны іске асырған өңір (облыстар, республикалық маңызы бар қалалар, астана)" көрсетіледі;
9) 9-бағанда "Жалпы қаржыландыруы жобасы (теңге)" көрсетіледі;
10) 10-бағанда "Есепті кезеңде жобаға алынған қаржыландыру (теңге)" көрсетіледі;
11) 11, 12-бағандарда "Жобаны іске асыру кезеңі" жобаны іске асыруды бастау мен аяқтау күні (нысан бойынша күндері, айлары, жылдары) көрсетіледі;
12) 12-бағанда "Жобаны орындау туралы қысқаша ақпарат" көрсетіледі.
13. Үкіметтік емес ұйымдарды құрған "Құрылтайшылар (қатысушылар) туралы мәліметтер" нысанның 5-кестесі мынадай мәліметтермен көрсетіледі:
1) 1-бағанда реттік сан көрсетіледі;

4) в графе 4 Наименование донорской организации, заказчика;
5) в графе 5 указывается Источник финансирования (государственный, иностранный, коммерческий, иностранный некоммерческий, казахстанский коммерческий, казахстанский некоммерческий, самофинансирование)";
6) в графе 6 указывается "Направление проекта (выберите из пункта 17 таблицы 1)";
7) в графе 7 указывается "Цели проекта/программы";
8) в графе 8 "Регион реализованного проекта (области, города республиканского значения, столицы)";
9) в графе 9 "Общий финансирование проекта (в тенге)";
10) в графе 10 указывается "Полученное финансирование проекта в отчетный период (в тенге)";
11) в графах 11, 12 указываются "Период реализации проекта" дата начала и завершения реализации проекта (по формату дд.мм.гг.);
13) в графе 13 указывается "Наименование соисполнителя (партнеров и привлекаемых специалистов) проекта/программы";
14) в графе 14 "Краткая информация о результате выполнения проекта".
12. В таблице 4 формы "Проекты филиалов и (или) представительств (обособленные подразделения) неправительственных организаций, реализованные за отчетный период и реализуемые в текущем году" указываются следующие сведения:
1) в графе 1 указывается порядковый номер;
2) в графе 2 указывается "Наименование филиала и (или) (представительства)";
3) в графе 3 указывается "Наименование проекта/программы";
4) в графе 4 "БИН донорской организации, заказчика, проекта/программы или аналог номера налоговой регистрации (для иностранного юридического лица)";
5) в графе 5 Наименование донорской организации, заказчика;
6) в графе 6 указывается "Источник финансирования (государственный, иностранный, коммерческий, иностранный некоммерческий, казахстанский коммерческий, казахстанский некоммерческий, самофинансирование)";
7) в графе 7 указывается "Направление проекта (выбрать из раздела "направления деятельности пункт 17 таблицы 1)";
8) в графе 8 указывается "Регион реализованного проекта (области, города республиканского значения, столицы)";
9) в графе 9 указывается "Общий финансирование проекта (в тенге)";
10) в графе 10 указывается "Полученное финансирование проекта в отчетный период (в тенге)";
11) в графах 11,12 указываются "Период реализации проекта" дата начала и завершения реализации проекта (по формату дд.мм.гг.);
12) в графе 13 указывается "Краткая информация о результате выполнения проекта".
13. В таблице 5 формы "Сведения об учредителях (участниках) неправительственных организаций" указываются следующие сведения:
1) в графе 1 указывается порядковый номер;

2) 2-бағанда "Ұйым атауы немесе АТӘ (болған жағдайда)" көрсетіледі;
3) 3-бағанда "Жеке және заңды тұлғаны, көрсетіңіз:" көрсетіледі;
4) 4-бағанда "ЖСН/БСН салық тіркеу нөмірінің аналогы (шетелдік заңды тұлға үшін)" көрсетіледі.
14. "Ынтымақтастық/серіктестік туралы құжаттар жасасқан ұйымдар/органдар, мемлекет" нысанның 6-кестесі мынадай мәліметтермен көрсетіледі:
1) 1-бағанда реттік сан көрсетіледі;
2) 2-бағанда "Атауы" көрсетіледі;
3) 3-бағанда "Түрі (мемлекеттік орган, үкіметтік емес ұйымдар, коммерциялық ұйым)" көрсетіледі;
4) 4-бағанда "БСН (немесе орган, шетелдік ұйымдар үшін ұқсастық)" көрсетіледі.

2) в графе 2 указывается "Наименование организации или ФИО (при его наличии)";
3) в графе 3 указывается "Укажите: юридическое или физическое лицо";
4) в графе 4 указывается БИН / ИИН аналог номера налоговой регистрации (для иностранного юридического лица);
14. В таблице 6 формы "Организации/органы, государства, с которыми заключены документы о сотрудничестве/партнерстве" указываются следующие сведения:
1) в графе 1 указывается порядковый номер;
2) в графе 2 указывается "Наименование";
3) в графе 3 указывается "Вид (государство, государственный орган, НПО, коммерческая организация)";
4) в графе 4 указывается "БИН (или аналог для иностранных организаций, органа)".