Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2018 жылғы 23 тамыздағы № 11/195 қаулысы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2018 жылғы 7 қыркүйекте № 17350 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 12-бабына сәйкес Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Ұйымдастырушылық-құқықтық қамтамасыз ету бөлімі:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесінің ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
Төрағасы міндетін атқарушы
К. Петров
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
хатшысы міндетін атқарушы
Б. Мелдешов
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
2018 жылғы 23 тамыздағы
№ 11/195 қаулысымен бекітілген
Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының күші жойылды деп танылатын кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Сайлау қорларын мемлекеттік тіркеу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2010 жылғы 19 тамыздағы № 7/8 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6401 болып тіркелген, 2010 жылғы 24 тамыздағы "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған).
2. "Сайлау қорларын мемлекеттік тіркеу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2010 жылғы 19 тамыздағы № 7/8 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2013 жылғы маусымдағы № 14/213 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8525 болып тіркелген, 2013 жылғы 2 шілдедегі "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан
Постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 23 августа 2018 года № 11/195. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 сентября 2018 года № 17350
В соответствии со статьей 12 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Отделу организационно-правового обеспечения обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности Председателя
Центральной избирательной комиссии
Республики Казахстан
К. Петров
Исполняющий обязанности Секретаря
Центральной избирательной комиссии
Республики Казахстан
Б. Мельдешов
Утвержден постановлением
Центральной избирательной комиссии
Республики Казахстан
от 23 августа 2018 года № 11/195
Перечень некоторых постановлений Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан, признаваемых утратившими силу.
1. Постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 19 августа 2010 года № 7/8 "Об утверждении Инструкции по государственной регистрации избирательных фондов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6401, 24 августа 2010 года опубликовано в газете "Казахстанская правда").
2. Постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 27 июня 2013 года № 14/213 "О внесении изменений в постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 19 августа 2010 года № 7/8 "Об утверждении Инструкции по государственной регистрации избирательных фондов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8525, 2 июля 2013 года опубликовано в газете "Казахстанская правда").

3. "Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 45/78 қаулысымен өзгерістер енгізілген Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының қаулысы тізбесінің 3-тармағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12910 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 29 қаңтарда жарияланған).

3. Пункт 3 Перечня постановления Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан, в которые вносятся изменения, утвержденного постановлением Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 23 декабря 2015 года № 45/78 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12910, 29 января 2016 года опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет").