"Есептік тіркеуден өту және микроқаржы ұйымдарының тізілімін жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 386 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2018 жылғы 24 қыркүйектегі № 216 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 31 қазанда № 17656 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2019 жылғы 28 қарашадағы № 227 қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды – ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 28.11.2019 № 227 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 5 т. қараңыз.
Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Есептік тіркеуден өту және микроқаржы ұйымдарының тізілімін жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 386 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8319 болып тіркелген, 2013 жылғы 5 маусымда "Егемен Қазақстан" газетінде № 141 (28080) жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Микроқаржы ұйымдарының есептік тіркеуден өту, сондай-ақ микроқаржы ұйымдарының тізілімін жүргізу және тізілімнен шығару қағидаларын бекіту туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған Микроқаржы ұйымдарының есептік тіркеуден өту, сондай-ақ микроқаржы ұйымдарының тізілімін жүргізу және тізілімнен шығару қағидалары бекітілсін.";
көрсетілген қаулымен бекітілген Есептік тіркеуден өту және микроқаржы ұйымдарының тізілімін жүргізу қағидаларында:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Микроқаржы ұйымдарының есептік тіркеуден өту, сондай-ақ микроқаржы ұйымдарының тізілімін жүргізу және тізілімнен шығару қағидалары";
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Осы Микроқаржы ұйымдарының есептік тіркеуден өту, сондай-ақ микроқаржы ұйымдарының тізілімін жүргізу және тізілімнен шығару қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) "Микроқаржы ұйымдары туралы" 2012 жылғы 26 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңына (бұдан әрі – Заң) сәйкес әзірленді және микроқаржы ұйымдарының есептік тіркеуден өту, сондай-ақ микроқаржы ұйымдарының тізілімін жүргізу және тізілімнен шығару тәртібін айқындайды.";
2-тармақтың 7) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года № 386 "Об утверждении Правил прохождения учетной регистрации микрофинансовых организаций и ведения реестра микрофинансовых организаций"
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 24 сентября 2018 года № 216. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 октября 2018 года № 17656. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 28 ноября 2019 года № 227.
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 28.11.2019 № 227 (вводится в действие с 01.01.2020).
В целях совершенствования нормативных правовых актов Республики Казахстан Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года № 386 "Об утверждении Правил прохождения учетной регистрации микрофинансовых организаций и ведения реестра микрофинансовых организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8319, опубликовано 5 июня 2013 года в газете "Казахстанская правда" № 190-191 (27464-27465) следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об утверждении Правил прохождения учетной регистрации микрофинансовых организаций, а также ведения и исключения из реестра микрофинансовых организаций";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемые Правила прохождения учетной регистрации микрофинансовых организаций, а также ведения и исключения из реестра микрофинансовых организаций.";
в Правилах прохождения учетной регистрации микрофинансовых организаций и ведения реестра микрофинансовых организаций, утвержденных указанным постановлением:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Правила прохождения учетной регистрации микрофинансовых организаций, а также ведения и исключения из реестра микрофинансовых организаций";
преамбулу изложить в следующей редакции:
"Настоящие Правила прохождения учетной регистрации микрофинансовых организаций, а также ведения и исключения из реестра микрофинансовых организаций (далее - Правила) разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан от 26 ноября 2012 года "О микрофинансовых организациях" (далее - Закон) и определяют порядок прохождения учетной регистрации микрофинансовых организаций, а также ведения реестра и исключения из реестра микрофинансовых организаций.";
подпункт 7) пункта 2 изложить в следующей редакции:

"7) "Қазақстан Республикасындағы кредиттік бюролар және кредиттік тарихты қалыптастыру туралы" 2004 жылғы 06 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес мемлекет қатысатын кредиттік бюромен жасалған ақпарат беру туралы шарттың көшірмесі;";
2-1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2-1. Микроқаржы ұйымы Қағидалардың 2-тармағында көрсетілген құжаттарды қоса бере отырып, өтініш беруге уәкілетті тұлғаның электрондық цифрлық қолтаңбасымен куәландырылған өтінішті электрондық түрде "электрондық үкіметтің" веб-порталы арқылы ұсынады.
Қағидалардың 2-тармағының 2) тармақшасында көзделген құжаттар электрондық түрде, Қағидалардың 2-тармағының 1), 3), 4), 5), 6), 7), 8) тармақшаларында көзделген құжаттар PDF форматында құжаттардың электрондық көшірмелері түрінде ұсынылады.";
12 және 13-тармақтар алып тасталсын;
1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша Өтініш осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша Меншікті капиталдың ең аз мөлшерін сақтау туралы мәліметтер осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
3-қосымшаға сәйкес 1-нысан бойынша Өтініш берушінің құрылтайшысы (қатысушысы) туралы мәліметтер (заңды тұлға үшін), 2-нысан бойынша Өтініш берушінің құрылтайшысы (қатысушысы) туралы мәліметтер (жеке тұлға үшін) осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
4-қосымшаның жоғарғы оң жақ бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Микроқаржы ұйымдарының
есептік тіркеуден өту, сондай-ақ
микроқаржы ұйымдарының
тізілімін жүргізу және
тізілімнен шығару
қағидаларына
4-қосымша";
5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша Микроқаржы ұйымдарының тізілімі осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
6-қосымшаның жоғарғы оң жақ бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Микроқаржы ұйымдарының
есептік тіркеуден өту, сондай-ақ
микроқаржы ұйымдарының
тізілімін жүргізу және
тізілімнен шығару
қағидаларына
6-қосымша";
7-қосымшаға сәйкес нысан бойынша Микроқаржы ұйымын микроқаржы ұйымдарының тізілімінен шығару туралы мәліметтер осы қаулыға 5-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Банктерді қадағалау департаменті (Қизатов О.Т.) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Заң департаментімен (Сәрсенова Н.В.) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оны қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберуді;

"7) копию договора о предоставлении информации, заключенного с кредитным бюро с государственным участием в соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 июля 2004 года "О кредитных бюро и формировании кредитных историй в Республике Казахстан";";
пункт 2-1 изложить в следующей редакции:
"2-1. Заявление, удостоверенное электронной цифровой подписью лица, уполномоченного на подачу заявления, с приложением документов, указанных в пункте 2 Правил, представляется микрофинансовой организацией в электронном виде через веб-портал "электронного правительства".
Документы, предусмотренные подпунктом 2) пункта 2 Правил, представляются в электронном виде, документы, предусмотренные подпунктами 1), 3), 4), 5), 6), 7), 8) пункта 2 Правил, представляются в виде электронных копий документов в формате PDF.";
пункты 12 и 13 исключить;
Заявление по форме согласно приложению 1 изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
Сведения о соблюдении минимального размера собственного капитала по форме согласно приложению 2 изложить в редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
Сведения об учредителе (участнике) заявителя (для юридического лица) по форме 1, Сведения об учредителе (участнике) заявителя (для физического лица) по форме 2 согласно приложению 3 изложить в редакции согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
текст в правом верхнем углу приложения 4 изложить в следующей редакции:
"Приложение 4
к Правилам прохождения
учетной регистрации
микрофинансовых организаций,
а также ведения и исключения
из реестра микрофинансовых
организаций";
Реестр микрофинансовых организаций по форме согласно приложению 5 изложить в редакции согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
текст в правом верхнем углу приложения 6 изложить в следующей редакции:
"Приложение 6
к Правилам прохождения
учетной регистрации
микрофинансовых организаций,
а также ведения и исключения
из реестра микрофинансовых
организаций";
Сведения об исключении микрофинансовой организации из реестра микрофинансовых организаций по форме согласно приложению 7 изложить в редакции согласно приложению 5 к настоящему постановлению.
2. Департаменту надзора за банками (Кизатов О.Т.) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) совместно с Юридическим департаментом (Сарсенова Н.В.) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления его направление на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ресми интернет-ресурсына орналастыруды;
4) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Заң департаментіне осы қаулының осы тармағының 2), 3) тармақшаларында және 3-тармағында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Қаржылық қызметтерді тұтынушылардың құқықтарын қорғау және сыртқы коммуникациялар басқармасы (Терентьев А.Л.) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін мерзімді баспасөз басылымдарында ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Төрағасының орынбасары О.А. Смоляковқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлттық Банк
Төрағасы
Д. Ақышев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
_______________
2018 жылғы "___" ________
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
_______________
2018 жылғы "___" ___________
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Басқармасының
2018 жылғы 24 қыркүйектегі
№ 216 қаулысына
1-қосымша
Микроқаржы ұйымдарының
есептік тіркеуден өту, сондай-ақ
микроқаржы ұйымдарының
тізілімін жүргізу және
тізілімнен шығару қағидаларына
1-қосымша
Нысан
_______________________________________________________________
(қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу, бақылау және
____________________________________________________________________
қадағалау жөніндегі уәкілетті органның толық атауы)
__________________________________________________________________
(өтініш берушінің толық атауы)
Өтініш
Микроқаржы ұйымы ретінде есептік тіркеуден өткізуіңізді сұраймын
Өтініш беруші туралы мәліметтер:
1. Өтініш берушінің орналасқан орны
____________________________________________________________________
(индекс, облыс, қала, аудан, көше, үйдің, офистің нөмірі)
____________________________________________________________________
(телефон, факс, электрондық поштаның мекенжайы, бар болса интернет-ресурс)
2. Жіберілетін құжаттардың тізбесі, олардың әрқайсысы бойынша даналар мен
парақтар саны:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Өтінішке қоса берілген құжаттар мен ақпараттың тексерілгенін және дәйекті әрі толық
болып табылатынын растаймын.
Ақпараттық жүйелердегі заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді
пайдалануға келісемін.
Өтініш беруге уәкілетті адамның тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса), лауазымы
___________________________
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Басқармасының
2018 жылғы 24 қыркүйектегі
№ 216 қаулысына
2-қосымша
Микроқаржы ұйымдарының
есептік тіркеуден өту, сондай-ақ
микроқаржы ұйымдарының
тізілімін жүргізу және
тізілімнен шығару қағидаларына
2-қосымша
Нысан
Меншікті капиталдың ең аз мөлшерін сақтау туралы мәліметтер
Микроқаржы ұйымының атауы
Күні
Меншікті капиталдың мөлшері (мың теңгемен)
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Басқармасының
2018 жылғы 24 қыркүйектегі
№ 216 қаулысына
3-қосымша
Микроқаржы ұйымдарының
есептік тіркеуден өту, сондай-ақ
микроқаржы ұйымдарының
тізілімін жүргізу және
тізілімнен шығару қағидаларына
3-қосымша
1-нысан
Өтініш берушінің құрылтайшысы (қатысушысы) туралы мәліметтер
(заңды тұлға үшін)
____________________________________________________________________
(өтініш берушінің толық атауы)
1. Өтініш берушінің құрылтайшысы (қатысушысы)
____________________________________________________________________
(толық атауы)
Орналасқан жері
____________________________________________________________________
(пошта индексі, мекенжайы)
Байланыс деректемелері
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(телефон және факс нөмірлері, бар болса электрондық пошта мекенжайы)
Мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы мәліметтер
____________________________________________________________________
(құжаттың атауы, нөмірі және берілген күні, кім берді)
Қазақстан Республикасының резиденті (бейрезиденті)
____________________________________________________________________
Қызметінің негізгі түрі
_________________________________________________________________

3) размещение настоящего постановления на официальном интернет-ресурсе Национального Банка Республики Казахстан после его официального опубликования;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановления представление в Юридический департамент сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 2), 3) настоящего пункта и пунктом 3 настоящего постановления.
3. Управлению по защите прав потребителей финансовых услуг и внешних коммуникаций (Терентьев А.Л.) обеспечить в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Смолякова О.А.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования.
Председатель
Национального Банка
Д. Акишев
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство информации
и коммуникаций
Республики Казахстан
______________
"___" ________ 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство национальной
экономики Республики Казахстан
______________
"___" ___________ 2018 года
Приложение 1
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 24 сентября 2018 года № 216
Приложение 1
к Правилам прохождения
учетной регистрации
микрофинансовых организаций,
а также ведения и исключения
из реестра микрофинансовых
организаций
Форма
_______________________________________________________________________
(полное наименование уполномоченного органа по государственному
_______________________________________________________________________
регулированию, контролю и надзору финансового рынка и финансовых организаций)
от _____________________________________________________________________
(полное наименование заявителя)
Заявление
Прошу произвести учетную регистрацию в качестве микрофинансовой организации
Сведения о заявителе:
1. Место нахождения заявителя
________________________________________________________________________________
(индекс, город, район, область, улица, номер дома, офиса)
________________________________________________________________________________
(телефон, факс, адрес электронной почты, интернет-ресурс при наличии)
2. Перечень направляемых документов, количество экземпляров и листов по каждому из них:
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
Подтверждаю, что прилагаемые к заявлению документы и информация были
проверены и являются достоверными и полными.
Согласен на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну,
содержащихся в информационных системах.
Фамилия, имя, отчество (при его наличии), должность лица, уполномоченного на
подачу заявления __________________
Приложение 2
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 24 сентября 2018 года № 216
Приложение 2
к Правилам прохождения
учетной регистрации
микрофинансовых организаций,
а также ведения и исключения
из реестра микрофинансовых
организаций
Форма
Сведения о соблюдении минимального размера собственного капитала
Наименование микрофинансовой организации
Дата
Размер собственного капитала (в тысячах тенге)
Приложение 3
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 24 сентября 2018 года № 216
Приложение 3
к Правилам прохождения
учетной регистрации
микрофинансовых организаций,
а также ведения и исключения
из реестра микрофинансовых
организаций
Форма 1
Сведения об учредителе (участнике) заявителя (для юридического лица)
__________________________________________________________________
(полное наименование заявителя)
1.Учредитель (участник) заявителя
______________________________________________________________________________
(полное наименование)
Место нахождения
______________________________________________________________________________
(почтовый индекс, адрес)
Реквизиты связи
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
(номера телефона и факса, адрес электронной почты (при ее наличии)
Сведения о государственной регистрации (перерегистрации)
_______________________________________________________________________________
(наименование документа, номер и дата выдачи, кем выдан)
Резидент (нерезидент) Республики Казахстан
_______________________________________________________________________________
Основной вид деятельности
_______________________________________________________________________________

2. Өтініш берушінің жарғылық капиталына қатысу үлесі
__________________________________________________________________
3. Өтініш беруші құрылтайшысының (қатысушысының) өтініш берушінің жарғылық
капиталына қатысу үлесіне ақшаны енгізу алдындағы меншік капиталының мөлшері
және өтініш берушінің жарғылық капиталына қатысу үлесіне ақы төлеу үшін енгізілген
сома
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
4. Өтініш беруші құрылтайшысының (қатысушысының) заңды тұлғалардың толық
атауларын және орналасқан жерлерін көрсете отырып, қатысушы, акционер ретінде
өзге заңды тұлғаларды құруға және қызметіне қатысуы туралы мәліметтер:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
5. Ұйымдардың толық атауларын, орналасқан жерлерін көрсете отырып, өтініш
берушінің құрылтайшысы (қатысушысы) қатысатын өнеркәсіптік, банктік, қаржы
топтары, холдингтер, концерндер, қауымдастықтар, консорциумдар
туралы мәліметтер
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
6. Өтініш беруші құрылтайшысының (қатысушысының) басшысы туралы мәліметтер:
____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)
20 __ жылғы "____" _____________.
Өтініш берушінің құрылтайшысы (қатысушысы) басшысының қолы
_____________________________
2-нысан
Өтініш берушінің құрылтайшысы (қатысушысы) туралы мәліметтер
(жеке тұлға үшін)
____________________________________________________________________
(өтініш берушінің толық атауы)
1. Өтініш берушінің құрылтайшысы (қатысушысы)
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)
Туған күні ___________________________________________________________
Азаматтығы
____________________________________________________________________
Жеке басын куәландыратын құжаттың деректері
____________________________________________________________________
(құжаттың атауы, нөмірі, сериясы және берілген күні, кім берді)
Тұрғылықты жері
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(пошта индексі, мекенжайы)
Байланыс деректемелері
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(телефон нөмірі, бар болса электрондық пошта мекенжайы)
Жұмыс орны (мекенжайын көрсете отырып), лауазымы
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________

2. Доля участия в уставном капитале заявителя
_______________________________________________________________________________
3. Размер собственного капитала учредителя (участника) заявителя перед внесением
денег в долю участия в уставном капитале заявителя и сумма, внесенная в оплату доли
участия в уставном капитале заявителя
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
4. Сведения об участии учредителя (участника) заявителя в создании и деятельности
иных юридических лиц в качестве участника, акционера, с указанием полных наименований
и мест нахождения юридических лиц:
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
5. Сведения о промышленных, банковских, финансовых группах, холдингах,
концернах, ассоциациях, консорциумах, в которых участвует учредитель (участник)
заявителя, с указанием полных наименований, мест нахождения организаций
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
6. Сведения о руководителе учредителя (участника) заявителя:
_______________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
"____" _____________ 20 __ года.
Подпись руководителя учредителя (участника) заявителя
_____________________________
Форма 2
Сведения об учредителе (участнике) заявителя (для физического лица)
__________________________________________________________________________
(полное наименование заявителя)
1. Учредитель (участник) заявителя
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата рождения
________________________________________________________________________________
Гражданство
_______________________________________________________________________________
Данные документа, удостоверяющего личность
________________________________________________________________________________
(наименование документа, номер, серия и дата выдачи, кем выдан)
Место жительства
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
(почтовый индекс, адрес)
Реквизиты связи
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
(номер телефона, адрес электронной почты (при ее наличии)
Место работы (с указанием адреса), должность
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________

2. Өтініш берушінің жарғылық капиталына қатысу үлесі
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
3. Өтініш беруші құрылтайшысының (қатысушысының) заңды тұлғалардың толық
атауларын және орналасқан жерін көрсете отырып, қатысушы, акционер ретінде
өзге заңды тұлғаларды құруға және қызметіне қатысуы туралы мәліметтер:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
4. Өтелмеген немесе алынбаған соттылығының болуы туралы мәліметтер:
____________________________________________________________________;
5. Тұлғаның қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу, бақылау және қадағалау
жөніндегі уәкілетті орган осы микроқаржы ұйымын тізілімнен шығару туралы шешім
қабылдағанға дейін бір жылдан аспайтын кезеңде бұрын микроқаржы ұйымының
бірінші басшысы немесе құрылтайшысы болғаны жөніндегі мәліметтер.
20__ жылғы "___"_____________
Өтініш беруші құрылтайшысының (қатысушысының) қолы _______________
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Басқармасының
2018 жылғы 24 қыркүйектегі
№ 216 қаулысына
4-қосымша
Микроқаржы ұйымдарының
есептік тіркеуден өту, сондай-ақ
микроқаржы ұйымдарының
тізілімін жүргізу және
тізілімнен шығару қағидаларына
5-қосымша
Нысан
Микроқаржы ұйымдарының тізілімі
20__ жылғы "___" _________ жағдай бойынша
Берілген тіркеу нөмірі
Микроқаржы ұйымының атауы
Микроқаржы ұйымының бизнес сәйкестендіру нөмірі
Басшының тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)
Мекенжайы
Телефон нөмірі, факс, электрондық поштаның мекенжайы, интернет-ресурс (бар болса)
Тізілімге енгізілген күні
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Басқармасының
2018 жылғы 24 қыркүйектегі
№ 216 қаулысына
5-қосымша
Микроқаржы ұйымдарының
есептік тіркеуден өту, сондай-ақ
микроқаржы ұйымдарының
тізілімін жүргізу және
тізілімнен шығару қағидаларына
7-қосымша
Нысан
Микроқаржы ұйымын микроқаржы ұйымдарының тізілімнен шығару туралы мәліметтер
20__ жылғы "___" _________ жағдай бойынша
Берілген тіркеу нөмірі
Микроқаржы ұйымының атауы
Микроқаржы ұйымының бизнес сәйкестендіру нөмірі
Мекенжайы
Тізілімнен шығарылған күні
Негіз

2. Доля участия в уставном капитале заявителя
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
3. Сведения об участии учредителя (участника) заявителя в создании и деятельности
иных юридических лиц в качестве участника, акционера, с указанием полных наименований
и мест нахождения юридических лиц:
________________________________________________________________________________
4. Сведения о наличии непогашенной или неснятой судимости:
_______________________________________________________________________________;
5. Сведения, когда лицо ранее являлось первым руководителем или учредителем
микрофинансовой организации в период не более чем за один год до принятия
уполномоченным органом по государственному регулированию, контролю и надзору
финансового рынка и финансовых организаций решения об исключении из реестра данной
микрофинансовой организации.
"____" ____________ 20 __ года.
Подпись учредителя (участника) заявителя
________________________
Приложение 4
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 24 сентября 2018 года № 216
Приложение 5
к Правилам прохождения
учетной регистрации
микрофинансовых организаций,
а также ведения и исключения
из реестра микрофинансовых
организаций
Форма
Реестр микрофинансовых организаций по состоянию на "___" ____________ 20 __ года
Присвоенный регистрационный номер
Наименование микрофинансовой организации
Бизнес идентификационный номер микрофинансовой организации
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) руководителя
Адрес
Номер телефона, факс, адрес электронной почты, интернет-ресурс (при наличии)
Дата включения в реестр
Приложение 5
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 24 сентября 2018 года № 216
Приложение 7
к Правилам прохождения
учетной регистрации
микрофинансовых организаций,
а также ведения и исключения
из реестра микрофинансовых
организаций
Форма
Сведения об исключении микрофинансовой организации из реестра микрофинансовых организаций по состоянию на "____" ___________ 20 __ года
Присвоенный регистрационный номер
Наименование микрофинансовой организации
Бизнес идентификационный номер микрофинансовой организации
Адрес
Дата исключения из реестра
Основание