Көкшетау қаласының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № С-25/4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 желтоқсанда № 6964 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 28 тамыздағы № С-36-8 шешімімен
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 28.08.2019 № С-36-8 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы (Салық кодексi)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексiнiң 546 бабына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Көкшетау қаласының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері белгіленсін.
2. Көкшетау қалалық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Көкшетау қалалық мәслихатының "Көкшетау қаласының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" 2017 жылғы 19 қыркүйектегі № С-14/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6095 болып тіркелген, 2017 жылғы 5 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі;
2) Көкшетау қалалық мәслихатының "Көкшетау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 19 қыркүйектегі № С-14/3 "Көкшетау қаласының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 20 наурыздағы № С-19/11 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6524 болып тіркелген, 2018 жылғы 11 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
3. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Алтыншы шақырылған Көкшетау
қалалық мәслихатының 25- ші
кезектен тыс сессиясының
төрағасы
Ж.Әміржанов
Алтыншы шақырылған Көкшетау
қалалық мәслихатының хатшысы
Е.Исимбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қаласының
әкімі
Е.Маржықпаев
2018 жылғы "07" желтоқсан
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті
Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Көкшетау қаласы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасы"
Республикалық мемлекттік
мекемесінің басшысы
Б.Каримов
2018 жылғы 07 желтоқсан
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2018 жылғы 07 желтоқсандағы
№ С-25/4 шешiміне қосымша
Көкшетау қаласының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері
№ р/б
Салық салу объектiсiнiң атауы
Тiркелген салықтың бiрыңғай мөлшерлемелері (айлық есептiк көрсеткiштермен)
1
Бiр ойыншымен ойын өткiзуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
4
2
Бiреуден көп ойыншының қатысуымен ойын өткiзуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
5
3
Ойын өткiзу үшiн пайдаланылатын дербес компьютер
2,5
4
Ойын жолы
40
5
Карт
5
6
Бильярд үстелі
9
7
Астана және Алматы қалаларын және арнайы аймақты қоспағанда, уәкілетті ұйымның елді мекенде орналасқан айырбастау пункті
13

Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории города Кокшетау
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 7 декабря 2018 года № С-25/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 декабря 2018 года № 6964. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 28 августа 2019 года № С-36-8
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 28.08.2019 № С-36-8 (вводится в действие со дня официального опубликования)
В соответствии со статьей 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории города Кокшетау, согласно приложению, к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу следующие решения Кокшетауского городского маслихата:
1) решение Кокшетауского городского маслихата "Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории города Кокшетау" от 19 сентября 2017 года № С-14/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6095, опубликовано 5 октября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
2) решение Кокшетауского городского маслихата "О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 19 сентября 2017 года № С-14/3 "Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории города Кокшетау" от 20 марта 2018 года № С-19/11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6524, опубликовано 11 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель 25-ой
внеочередной сессии
Кокшетауского городского
маслихата шестого
созыва
Ж.Амиржанов
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
шестого созыва
Е.Исимбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Кокшетау Е.Маржикпаев
"07" декабря 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по городу Кокшетау
Департамента государственных доходов
по Акмолинской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
Б.Каримов
"07" декабря 2018 года
Приложение к решению
Кокшетауского городского
маслихата
от 07 декабря № С-25/4
Единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории города Кокшетау
№ п/п
Наименование объекта налогообложения
Единые ставки фиксированного налога (в месячных расчетных показателях)
1.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
4
2.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
5
3.
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
2,5
4.
Игровая дорожка
40
5.
Карт
5
6.
Бильярдный стол
9
7.
Обменный пункт уполномоченной организации, расположенный в населенном пункте, за исключением городов Астаны и Алматы и специальной зоны
13