Степногорск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-25/7 "Ұлы Отан соғысының қатысушыларына, мүгедектеріне материалдық көмек көрсету бойынша қосымша шаралар белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 3 сәуірдегі № 6С-26/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 сәуірде № 6541 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2022 жылғы 13 мамырдағы № 7С-14/7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 13.05.2022 № 7С-14/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 20-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-25/7 "Ұлы Отан соғысының қатысушыларына, мүгедектеріне материалдық көмек көрсету бойынша қосымша шаралар белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3970 болып тіркелген, 2014 жылғы 23 қаңтарда "Степногорск ақшамы" және "Вечерний Степногорск" аймақтық қоғамдық-саяси газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Ұлы Отан соғысының қатысушыларына, мүгедектеріне материалдық көмек көрсету бойынша қалалық бюджет қаражаты есебінен ай сайын ақшалай төлем түрінде 6 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде қосымша шаралар белгіленсін.".
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасының
міндетін атқарушы,
қалалық мәслихаттың
хатшысы
Ғ.Көпеева
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласы
әкімінің міндетін
атқарушы
С.Шабаров
03.04.2018 ж.

О внесении изменения в решение Степногорского городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 5С-25/7 "Об установлении дополнительных мер по оказанию материальной помощи участникам, инвалидам Великой Отечественной войны"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 3 апреля 2018 года № 6С-26/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 апреля 2018 года № 6541. Утратило силу решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 13 мая 2022 года № 7С-14/7
Сноска. Утратило силу решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 13.05.2022 № 7С-14/7 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "Об установлении дополнительных мер по оказанию материальной помощи участникам, инвалидам Великой Отечественной войны" от 24 декабря 2013 года № 5С-25/7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3970, опубликовано 23 января 2014 года в региональных общественно-политических газетах "Степногорск ақшамы" и "Вечерний Степногорск") следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Установить дополнительные меры по оказанию материальной помощи участникам, инвалидам Великой Отечественной войны ежемесячно в виде денежных выплат за счет городского бюджета в размере 6 месячных расчетных показателей.".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющая обязанности
председателя сессии,
секретарь городского
маслихата
Г.Копеева
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
акима города Степногорска
С.Шабаров
03.04.2018 г.