Бұланды аудандық мәслихатының шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 ақпандағы № 6С-19/6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 ақпанда № 6420 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Бұланды аудандық мәслихатының шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс 19 – сессияның
төрағасы, аудандық
мәслихаттың хатшысы
Ш.Құсайынов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданы
әкімінің м.а.
Ә.Рақымжанов
5 ақпан 2018 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Бұланды ауданы бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасы", республиқалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
А.Есполов
5 ақпан 2018 жыл
Бұланды аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 5 ақпан № 6С-19/6
шешіміне қосымша
Бұланды аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізбесі
1. Бұланды аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 5С-37/1 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Бұланды ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының базалық мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4793 тіркелген, 2015 жылғы 29 мамырда "Бұланды таңы" және "Вести Бұланды жаршысы" газеттерде жарияланған") шешімі;
2. Бұланды аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 6С-2/3 "Бұланды аудандық маслихаттың 2015 жылғы 10 сәурдегі № 5С-37/1 "Бұланды ауданының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығын және салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5305 тіркелген, 2016 жылғы 13 мамырда "Бұлаңды Ақпарат" газетінде жарияланған) шешімі;
3. Бұланды аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 желтоқсандағы № 6С-7/8 "Бұланды аудандық маслихаттың 2015 жылғы 10 сәурдегі № 5С-37/1 "Бұланды ауданының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығын және салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5658 тіркелген, 2017 жылғы 13 қаңтарда "Бұлаңды Ақпарат" газетінде жарияланған) шешімі;

О признании утратившими силу решений Буландынского районного маслихата
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 5 февраля 2018 года № 6С-19/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 февраля 2018 года № 6420
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решения Буландынского районного маслихата согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель 19 внеочередной
сессии, секретарь
районного маслихата
Ш.Кусаинов
"СОГЛАСОВАНО"
И.о.акима
Буландынского района
А.Рахимжанов
5 февраля 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения,
управления государственных
доходов по Буландынскому
району Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
А.Есполов
5 февраля 2018 года
Приложение к решению
Буландынского районного
маслихата от 5 февраля
2018 года № 6С–19/6
Перечень решений Буландынского районного маслихата, признанные утратившими силу
1. Решение Буландынского районного маслихата от 10 апреля 2015 года № 5С-37/1 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Буландынского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4793, опубликовано 29 мая 2015 года в районных газетах "Бұланды Таңы" и "Вести Бұланды Жаршысы");
2. Решение Буландынского районного маслихата от 19 апреля 2016 года № 6С-2/3 "О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 10 апреля 2015 года № 5С-37/1 "О повышении ставки земельного налога и ставки единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в границах Буландынского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5305, опубликовано 13 мая 2016 года в районной газете "Бұланды Ақпарат");
3. Решение Буландынского районного маслихата от 5 декабря 2016 года № 6С-7/8 "О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 10 апреля 2015 года № 5С-37/1 "О повышении ставки земельного налога и ставки единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в границах Буландынского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5658, опубликовано 13 января 2017 года в районной газете "Бұланды Ақпарат");

4. Бұланды аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 маусымдағы № 6С-12/3 "Қызметін Бұланды ауданы аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 6022 тіркелген, 2017 жылғы 26 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімі;
5. Бұланды аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 маусымдағы № 6С-12/4 "Бұланды ауданында автотұрақтар (паркингтер) санаттарын белгілеу және автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық салық мөлшерлемелерін ұлғайту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 6028 тіркелген, 2017 жылғы 2 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімі.

4. Решение Буландынского районного маслихата от 20 июня 2017 года № 6С-12/3 "Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Буландынского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6022, опубликовано 26 июля 2017 года в Эталонном контольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде");
5. Решение Буландынского районного маслихата от 20 июня 2017 года № 6С-12/4 "Об установлении категорий автостоянок (паркингов) и увеличении базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) в Буландынском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6028, опубликовано 2 августа 2017 года в Эталонном контольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде").