Қызметін Егіндікөл ауданы аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қаңтардағы № 6С20-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 ақпанда № 6395 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 маусымдағы № 6С48-6 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 12.06.2020 № 6С48-6 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 546 бабының 3 тармағына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызметін Егіндікөл ауданы аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Егіндікөл аудандық мәслихатының "Қызметін Егіндікөл ауданы аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" 2016 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С10-8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5717 болып тіркелген, 2017 жылғы 30 қаңтарда аудандық "Алтын Астық" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Қ.Ошақбаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Б.Абилов
"Келісілді"
Егіндікөл ауданының әкімі Н.Төлепов
2018 жылғы 30 қаңтар
"Келісілді"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Егіндікөл ауданы бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Т.Ахметуллин
2018 жылғы 30 қаңтар
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2018 жылғы 30 қаңтардағы

Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Егиндыкольского района
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 30 января 2018 года № 6С20-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 февраля 2018 года № 6395. Утратило силу решением Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 12 июня 2020 года № 6С48-6
Сноска.Утратило силу решением Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 12.06.2020 № 6С48-6 (вводится в действия со дня официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Егиндыкольского района согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение Егиндыкольского районного маслихата "Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Егиндыкольского района" от 24 декабря 2016 года № 6С10-8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5717, опубликовано 30 января 2017 года в районной газете "Алтын астық").
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действия со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
К.Ошакбаев
Секретарь
районного маслихата
Б.Абилов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким
Егиндыкольского района
Н.Тулепов
30 января 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных доходов
по Егиндыкольскому району
Департамента государственных доходов
по Акмолинской области Комитета
государственных доходов Министерства
финансов Республики Казахстан"
Т.Ахметуллин
30 января 2018 года
Приложение к решению
Егиндыкольского
районного маслихата
от 30 января 2018 года