Ақтөбе қаласы бойынша тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 315 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2018 жылғы 18 сәуірде № 3-1-186 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2020 жылғы 28 ақпандағы № 520 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 28.02.2020 № 520 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 және 7-баптарына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 546-бабына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қаласының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін айына салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Ақтөбе қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

Об установлении единых ставок фиксированного налога по городу Актобе
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 30 марта 2018 года № 315. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе Департамента юстиции Актюбинской области 18 апреля 2018 года № 3-1-186. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 28 февраля 2020 года № 520
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 28.02.2020 № 520 (вводится в действие с 01.01.2020).
В соответствии со статьями 6 и 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога на единицу объекта налогообложения в месяц для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории города Актобе согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата города Актобе согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:

1) Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 215 "Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-1-127 болып тіркелген, 2010 жылғы 3 ақпанда "Ақтөбе" газетінде жарияланған) шешімі;
2) Ақтөбе қалалық мәслихатының 2011 жылғы 27 сәуірдегі № 353 "Тіркелген салықтың бірыңғай ставкаларын белгілеу туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 215 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-1-153 болып тіркелген, 2011 жылғы 17 мамырда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешімі;
3) Ақтөбе қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 сәуірдегі № 182 "Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 215 "Тіркелген салықтың бірыңғай ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5493 болып тіркелген, 2017 жылғы 22 мамырда "Ақтөбе" газетінде және 2017 жылғы 23 мамырда "Актюбинский вестник" газетінде жарияланған) шешімі.

1) Решение маслихата города Актобе от 24 декабря 2009 года № 215 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-1-127, опубликованное 3 февраля 2010 года в газете "Актюбинский вестник");
2) Решение маслихата города Актобе от 27 апреля 2011 года № 353 "О внесении изменения в решение маслихата города Актобе от 24 декабря 2009 года № 215 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-1-153, опубликованное 17 мая 2011 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник");
3) Решение маслихата города Актобе от 26 апреля 2017 года № 182 "О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 24 декабря 2009 года № 215 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5493, опубликованное 22 мая 2017 года в газете "Ақтөбе" и 23 мая 2017 года в газете "Актюбинский вестник").