Ырғыз ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 184 қаулысы. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Ырғыз аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 25 желтоқсанда № 3-5-202 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 4 қыркүйектегі № 175 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы әкімдігінің 04.09.2020 № 175 қаулысымен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік баскару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 529-бабының 6-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ырғыз ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Ырғыз ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ырғыз аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулыны Ырғыз ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения по Иргизскому району
Постановление акимата Иргизского района Актюбинской области от 24 декабря 2018 года № 184. Зарегистрировано Управлением юстиции Иргизского района Департамента юстиции Актюбинской области 25 декабря 2018 года № 3-5-202. Утратило силу постановлением акимата Иргизского района Актюбинской области от 4 сентября 2020 года № 175
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Иргизского района Актюбинской области от 04.09.2020 № 175 (вводится в действие с 01.01.2021).
В соответствии со статьей 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициент зонирования, учитывающий месторасположение объекта налогообложения по Иргизскому району согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Иргизского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Управлении юстиции Иргизского района;
2) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Иргизского района.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ырғыз ауданы әкімінің орынбасары Н. Қызбергеновке жүктелсін.
4. Осы қаулы 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. 4 тармаққа өзгеріс енгізілді – Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы әкімдігінің 15.03.2019 № 44 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Аудан әкімі М. Елеусізов
КЕЛІСІЛДІ:
"Ырғыз ауданы бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ә. Сәрсенбаев

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Иргизского района Н. Кызбергенову.
4. Настоящее постановление вводятся в действие с 1 января 2020 года.
Сноска. Пункт 4 с изменением, внесенным постановлением акимата Иргизского района Актюбинской области от 15.03.2019 № 44 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Аким района М. Елеусизов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Иргизскому району"
А. Сарсенбаев