Техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы әкімінің 2018 жылғы 18 шілдедегі № 7 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 20 шілдеде № 3-6-169 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы әкімінің 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы әкімінің 13.12.2019 № 8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 15 бабы 3 тармағының 16), 17) тармақшаларына, 48 бабына және 50 бабының 2 тармағы 2) тармақшасына сәйкес, аудандық табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі комиссия отырысының 2018 жылғы 17 шілдедегі хаттамасы негізінде, Қарғалы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы ауданы Бадамша ауылында өндірістік апат салдарынан ІІ көтерілімдегі сорғы станциясы мен тазарту имараттарының электроэнергиялық жүйелерінің істен шығуына байланысты техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Аудандағы азаматтық қорғаудың барлық қызметтері тәуліктік жұмыс режиміне келтірілсін.
3. Аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі (А. Утегенов) су сорғыш қозғалтқыштарының техникалық сипаттамасы мен құнын анықтасын.
4. Аудандық қаржы бөлімі (Ш. Қасымова), аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі (А. Елтаева) ауданның төтенше жағдайлар резервінен қаржы қаражаттарын бөлсін.
5. "Бадамша-Сервис" КМК директоры (М. Усманов) жаңадан алынған су сорғыш қозғалтқыштарын қысқа мерзімде және сапалы іске қосуды қамтамасыз етсін.
6. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е. Блиевке жүктелсін.
7. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р. Сыдықов

Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера
Решение акима Каргалинского района Актюбинской области от 18 июля 2018 года № 7. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Департамента юстиции Актюбинской области 20 июля 2018 года № 3-6-169. Утратило силу решением акима Каргалинского района Актюбинской области от 13 декабря 2019 года № 8
Сноска. Утратило силу решением акима Каргалинского района Актюбинской области от 13.12.2019 № 8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 16), 17) пункта 3 статьи 15, статьи 48 и подпункта 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", на основании протокола заседания районной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера от 17 июля 2018 года, аким Каргалинского района РЕШИЛ:
1. В связи с последствиями производственной аварии выходом из строя электроэнергетических систем насосной станции ІІ подъема и очистных сооружений в селе Бадамша Каргалинского района объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера.
2. Привести в суточный режим работы всех служб гражданской защиты района.
3. Районному отделу жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог (А. Утегенов) определить технические характеристики, стоимость водонасосных двигателей.
4. Районному отделу финансов (Ш. Касимова), районному отделу экономики и бюджетного планирования (А. Ельтаева) выделить финансовые средства из чрезвычайного резерва района.
5. Директору КГП "Бадамша-Сервис" (М. Усманов) качественно и в кратчайшие сроки обеспечить запуск вновь полученных водонасосных двигателей.
6. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима района Е. Блиева.
7. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Р. Сыдыков