Ескелді аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 ақпандағы № 26-173 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 13 наурызда № 4549 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ескелді аудандық мәслихаты аппаратының басшысы Сопаков Маулен Берликовичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық мәслихатының сессия төрағасы Ә. Тайжанов
Ескелді аудандық мәслихатының хатшысы Қ. Алпысбаев
Ескелді аудандық мәслихатының 2018 жылғы "27" ақпан № 26-173 шешіміне қосымша
Ескелді аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылатын кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Ескелді ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" 2013 жылғы 8 қарашадағы № 26-149 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2523 тіркелген, 2014 жылдың 1 қантарында аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінде жарияланған);
2. "Ескелді ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 3-15 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3850 тіркелген, 2016 жылдың 10 маусымында аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінде жарияланған);
3. "Ескелді ауданы бойынша жер салығының мөлшерлерін жоғарылату туралы" 2016 жылғы 28 қазандағы № 8-39 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4017 тіркелген, 2016 жылдың 1 желтоқсанында аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Ескельдинского районного маслихата
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 27 февраля 2018 года № 26-173. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 марта 2018 года № 4549
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Ескельдинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Ескельдинского районного маслихата Сопакова Маулена Берликовича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ескельдинского
районного маслихата А. Тайжанов
Секретарь Ескельдинского районного маслихата К. Алпысбаев
Приложение к решению Ескельдинского районного маслихата от "27" февраля 2018 года № 26-173
Перечень некоторых решений Ескельдинского районного маслихата признаваемых утратившими силу
1. "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Ескельдинскому району" от 8 ноября 2013 года № 26-149 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2523, опубликован 1 января 2014 года в районной газете "Жетысу шугыласы");
2. "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Ескельдинскому району" от 21 апреля 2016 года № 3-15 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3850, опубликован 10 июня 2016 года в районной газете "Жетысу шугыласы");
3. "О повышении ставок земельного налога по Ескельдинскому району" от 28 октября 2016 года № 8-39 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4017, опубликован 1 декабря 2016 года в районной газете "Жетысу шугыласы").