Бастөбе ауылдық округінің Жылыбұлақ ауылындағы Қабанбай, Молдағұлова, Мир көшелерінің № 5 отарына шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Алматы облысы Қаратал ауданы Бастөбе ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 56 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 19 желтоқсанда № 4963 болып тіркелді
"Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына сәйкес және Қаратал ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2018 жылғы 27 қарашадағы № 14 ұсынысының негізінде, Бастөбе ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал ауданының Бастөбе ауылдық округінің Жылыбұлақ ауылы Қабанбай, Молдағұлова, Мир көшелерінің № 5 отарында ұсақ мүйізді малдардың арасында бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Бастөбе ауылдық округі әкімінің "Бастөбе ауылдық округінің Жылыбұлақ ауылындағы Қабанбай, Молдағұлова, Мир көшелерінің № 5 отарына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2018 жылғы 4 қыркүйектегі №41 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4820 тіркелген, 2018 жылдың 10 қыркүйегінде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімін орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бастөбе ауылдық округінің әкімі Э. Ким

О снятии ограничительных мероприятий в селе Жылыбулак в улицах Кабанбай, Молдагуловой, Мира отара № 5 Бастобинского сельского округа
Решение акима Бастобинского сельского округа Каратальского района Алматинской области от 12 декабря 2018 года № 56. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 декабря 2018 года № 4963
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Каратальского района от 27 ноября 2018 года № 14, аким Бастобинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в селе Жылыбулак в улицах Кабанбай, Молдагуловой, Мира отара № 5 Бастобинского сельского округа Каратальского района в связи с выявлением болезни бруцеллез среди мелкого рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Бастобинского сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Жылыбулак в улицах Кабанбай, Молдагуловой, Мира отара № 5 Бастобинского сельского округа" от 4 сентября 2018 года № 41 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4820, опубликован 10 сентября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Бастобинского сельского округа Э. Ким