"Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін біржолғы әлеуметтік көмек беру туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 қыркүйектегі № 20-5 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 маусымдағы № 29-9 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 шілдеде № 3904 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 мамырдағы № 43-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 06.05.2019 № 43-5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабының 5 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін біржолғы әлеуметтік көмек беру туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 қыркүйектегі № 20-5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2020 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 қазандағы аудандық "Жаңа өмір – Новая жизнь" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
Аталған шешімнің 1 тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін бюджет қаражаты есебiнен төрт айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде біржолғы әлеуметтік көмек берілсін.
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін біржолғы әлеуметтік көмек Жамбыл облыстық мәслихатының шешімімен белгіленген мөлшерде беріледі".
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық
сессиясының төрайымы мәслихат хатшысы
Э. Мамедова Е. Тлеубеков

О внесении изменения в решение Жуалынского районного маслихата от 05 сентября 2013 года № 20-5 "О предоставлении единовременной социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 29 июня 2018 года № 29-9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 июля 2018 года № 3904. Утратило силу решением Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 6 мая 2019 года № 43-5
Сноска. Утратило силу решением Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 06.05.2019 № 43-5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 08 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 05 сентября 2013 года № 20-5 "О предоставлении единовременной социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2020, опубликовано в районной газете "Жаңа өмір – Новая жизнь" от 12 октября 2013 года), следующее изменение:
пункт 1 указанного решение изложить в следующей редакции:
"1. Предоставить за счет бюджетных средств единовременную социальную помощь на приобретение топлива специалистам организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах в размере четырех месячных расчетных показателя.
Единовременная социальная помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения предоставляется в размере, в установленном решением Жамбылского областного маслихата".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
Э. Мамедова Е. Тлеубеков