Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 14 ақпандағы № 90 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 1 наурызда № 3721 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес Т.Рысқұлов ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысы Оразхан Руслан Қонысбайұлына жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Қрықбаев
Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 14 ақпандағы
№ 90 қаулысына қосымша
Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылған қаулыларының тізімі.
1. "Т.Рысқұлов ауданының ауылдық округтер әкімі аппараттары коммуналдық мемлекеттік мекемелерінің Ережелерін бекіту туралы" Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 ақпандағы № 42 қаулысының (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2569) болып тіркелген, "Құлан таңы" газетінде 2015 жылы 10 сәуірінде №31 (7075) жарияланған);
2. "Субсидияланатын басым ауыл шаруашылық дақылдарының әрбір түрі бойынша субсидия алуға өтінімді ұсыну мерзімдерін айқындау туралы" Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 16 қыркүйектегі №303 қаулысының (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3162) болып тіркелген, "Құлан таңы" газетінде 2016 жылы 27 қыркүйекте №86-87 (7237-7238) жарияланған);
3. "Субсидияланатын басым ауыл аруашылығы дақылдарының әрбір түрi бойынша субсидия алуға өтінімді ұсыну мерзімдерін айқындау туралы Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 16 қыркүйектегі № 303 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қарашадағы №383 қаулысының (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3235) болып тіркелген, "Құлан таңы" газетінде 2016 жылы 09 желтоқсанда №116 (7267) жарияланған);
4. "Ауыл шаруашылығы дақылдарын себудің оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы" Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 10 ақпандағы №39 қаулысының (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3346) болып тіркелген, "Құлан таңы" газетінің 2017 жылғы 24 наурызында № 23 (7297) жарияланған).

О признании утратившим силу некоторых постановлений акимата района Т.Рыскулова
Постановление акимата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 14 февраля 2018 года № 90. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 1 марта 2018 года № 3721
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат района Т.Рыскулова ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата района Т.Рыскулова согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Оразхан Руслан Конысбаевич.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Крыкбаев
Приложение к постановлению
акимата района Т. Рыскулова
от 14 февраля 2018 года № 90
Перечень постановлений акимата района Т.Рыскулова признанных утратившими силу
1. Постановление акимата района Т.Рыскулова от 16 февраля 2015 года №42 "Об утверждении Положений коммунальных государственных учреждений аппарата акима сельских округов района Т.Рыскулова" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2569, опубликовано в газете "Кулан Таны" 10 апреля 2015 года №31 (7075);
2. Постановление акимата района Т.Рыскулова от 16 сентября 2016 года №303 "Об определении сроков предоставления заявки на получение субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3162, опубликовано в газете "Кулан Таны" 27 сентября 2016 года №86-87 (7237-7238);
3. Постановление акимата района Т.Рыскулова от 21 қараша 2016 года №383 "О внесении дополнений в постановление акимата района Т.Рыскулова от "16" сентября 2016 года № 303 "Об определении сроков представления заявкок на получение субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3235, опубликовано в газете "Кулан Таны" 09 декабря 2016 года № 116 (7267);
4. Постановление акимата района Т.Рыскулова от 10 февраля 2017 года №39 "О сроках оптимального посева сельскохозяйственной культуры" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3346, опубликовано в газете "Кулан Таны" 24 марта 2017 года № 23 (7297).