Талас аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 мамырдағы № 35-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 маусымдағы № 3861 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Талас аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихат аппаратының басшысы Рысбаев Сабырғали Әбдірахымбайұлына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың Аудандық мәслихат
сессия төрағасы хатшысы
У. Аманжолова А. Тулебаев
Талас аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 мамырдағы
№35-3 шешіміне қосымша
Талас аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Тіркелген салық ставкалары туралы" Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 наурыздағы №19-7 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6-10-76 болып тіркелген, "Талас тынысы" газетінде 2009 жылы 13 мамырда жарияланған);
2. "Тіркелген салық ставкалары туралы" Талас аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 наурыздағы №19-7 шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 маусымдағы № 21-14 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6-10-82 болып тіркелген, "Талас тынысы" газетінде 2009 жылы 15 тамызда жарияланған);
3. "Қаратау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын және коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму, кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" Талас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 маусымдағы №34-6 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2279 болып тіркелген, "Талас тынысы" газетінде 2014 жылы 02 тамызда жарияланған);
4. "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарлату туралы" Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 қарашадағы №47-4 шешімнің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2853 болып тіркелген, "Талас тынысы" газетінде 2015 жылы 26 желтоқсанда жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Таласского районного маслихата
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 24 мая 2018 года № 35-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 июня 2018 года № 3861
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решений Таласского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата районного маслихата Рысбаева Сабыргали Абдрахимбаевича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиций и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
У. Аманжолова А. Тулебаев
Приложение к решению
Таласского районного маслихата
от 24 мая 2018 года №35-3
Перечень некоторых решений Таласского районного маслихата признанных утратившими силу
1. Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области №19-7 от 27 марта 2009 года "О ставках фиксированного налога" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6-10-76, опубликовано в газете "Талас тынысы" 13 мая 2009 года);
2. Решение Таласского районного маслихата №21-14 от 23 июня 2009 года "О внесении изменений и дополнений в решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 27 марта 2009 года №19–7 "О ставках фиксированного налога" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6-10-82, опубликовано в газете "Талас тынысы" 15 августа 2009 года);
3. Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области №34-6 от 23 июня 2014 года "Об утверждении нормы образования и накопления коммунальных отходов и тарифы на сбор, вывоз, захоронение, утилизацию коммунальных отходов по городу Каратау" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №2279, опубликовано в газете "Талас тынысы" 02 августа 2014 года);
4. Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области №47-4 от 25 ноября 2015 года "О повышении ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2853, опубликовано в газете "Талас тынысы" 26 декабря 2015 года).