Талас ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Талас ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 371 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 4083 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3 бабының 7 тармағына, 6 бабының 2 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Талас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Талас ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Талас ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының атаулары, индекстері және тізбесін бекіту туралы" Талас ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 13 қыркүйектегі № 345 (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3176 болып тіркелген, 2016 жылғы 13 қазанда "Талас тынысы" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Талас ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулының Талас ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары СерікЕралыұлы Дадабаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Д. Алиев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жамбыл облысы әкімдігінің
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________________ Б.Жәнібеков
"__" _______________ 2018 жыл
Талас ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "29" желтоқсаны
№ 371 қаулысына қосымша
Талас ауданының облыстық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының атаулары, индекстері және тізбесі
Автомобиль жолдары
Индекс
Атауы
Қашықтық (шақырым)
1
KH-TL-1
Есейхан ауылына кіре беріс

Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения Таласского района
Постановление акимата Таласского района Жамбылской области от 29 декабря 2018 года № 371. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 декабря 2018 года № 4083
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 7 статьи 3, пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Таласского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименования и индексы и автомобильных дорог общего пользования районного значения Таласского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Таласского района от 13 сентября 2016 года № 345 "Об утверждении наименований, индексов и перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения Таласского района" (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3176, опубликовано в газете "Талас тынысы" от 13 октября 2016 года).
3. Коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Таласского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Таласского района;
4) принятие иных мер вытекающих из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Дадабаева Серика Ералиевича.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Д. Алиев
"СОГЛАСОВАННО"
Руководитель коммунального
государственного учреждения
"Управление пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
акимата Жамбылской области"
______________ Б. Джанибеков
"__" ____________ 2018 год
Приложение к постановлению
акимата Таласского района
№ 371 от "29" декабря 2018 года
Наименования, индексы и перечень автомобильных дорог общего пользования районного значения Таласского района
Автомобильные дороги
Индекс
Наименование
Протяженность (километр)
1
KH-TL-1
Подъезд к селу Есейхан