Қарағанды қаласы азаматтарының жекелеген санаттарын жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қарағанды қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 24 қаңтардағы № 03/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 8 ақпанда № 4603 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 1 наурыздағы № 11/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қаласының әкімдігінің 01.03.2019 № 11/02 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства отдельных категорий граждан города Караганды
Постановление акимата города Караганды от 24 января 2018 года № 03/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 февраля 2018 года № 4603. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 1 марта 2019 года № 11/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 01.03.2019 № 11/02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9 бабының 7), 8), 9) тармақшаларына, "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 болып тіркелген) сәйкес, Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии c подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", Приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстана от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13898) акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Жұмыс орындарының квотасы белгіленсін:
1) Қарағанды қаласында қылмыстық-атқару жүйесінің пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының жалпы санының 1% мөлшерінде 1 қосымшаға сәйкес;
2) бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының жалпы санының 1% мөлшерінде 2 қосымшаға сәйкес;
3) ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтар үшін жұмыс орындарының жалпы санының 1% мөлшерінде 3 қосымшаға сәйкес.

1. Установить квоту рабочих мест:
1) для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной системы в городе Караганде, в размере 1% от общей численности рабочих мест cогласно приложению 1;
2) для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в размере 1% от общей численности рабочих мест cогласно приложению 2;
3) для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, в размере 1% от общей численности рабочих мест cогласно приложению 3.

2. Қарағанды қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 2 наурыздағы № 08/10 "Қарағанды қаласы азаматтарының жекелеген санаттарын жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4178 болып тіркелген, 2017 жылғы 30 наурыздағы № 12 (194) "Арқа Ақшамы" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 30 наурызда жарияланған) қаулысының күші жойылсын.

2. Признать утратившим силу постановление акимата города Караганды от 2 марта 2017 года № 08/10 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства отдельных категорий граждан города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4178, опубликовано в газете "Арқа Ақшамы" от 30 марта 2017 года № 12 (194), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 марта 2017 года).

3. Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласы азаматтарының жекелеген санаттарын жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімінің орынбасары И. Ю. Любарскаяға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды қаласының әкімі Н. Әубәкіров
Қарағанды қаласы әкімдігінің

3. Контроль за исполнением постановления акимата города Караганды "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства отдельных категорий граждан города Караганды" возложить на заместителя акима города Караганды Любарскую И. Ю.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким города Караганды Н. Аубакиров
Приложение 1
к постановлению акимата
города Караганды

2018 жылғы "24" 01 № 03/02
қаулысына 1 қосымша
Қылмыстық атқару жүйесінің пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін Қарағанды қаласы ұйымдарының тізімі
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Квотаның көлемі (% қызметкерлердің тізімдік санынан)
Қылмыстық атқару жүйесінің пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1.
Қарағанды қаласы әкімдігінің Қарағанды қаласының коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Көркейту" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны

от "24" 01 2018 года № 03/02
Перечень организаций города Караганды, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной системы
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной системы
1.
Коммунальное государственное предприятие "Благоустройство" акимата города Караганды отдела коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Караганды