Салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 4 қазандағы № 31/4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 17 қазанда № 4978 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 5 маусымдағы № 55/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 05.06.2020 № 55/5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).

Об установлении единых ставок фиксированного налога с единицы объекта налогообложения
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 4 октября 2018 года № 31/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 октября 2018 года № 4978. Утратило силу решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 5 июня 2020 года № 55/5
Сноска. Утратило силу решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 05.06.2020 № 55/5 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 546-бабына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Теміртау қалалық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) 2013 жылғы 26 сәуірдегі № 15/5 "Салық салу объектісінің бірлігінен тіркелген салық ставкаларының мөлшелерін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілмінде № 2339 тіркелген, "Новый Теміртау" газетінде 2013 жылы 07 маусымда № 22 (092) жарияланған);

В соответствии со статьей 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить размер единых ставок фиксированного налога с единицы объекта налогообложения согласно приложению.
2. Признать утратившим силу следующие решения Темиртауского городского маслихата:
1) № 15/5 от 26 апреля 2013 года "Об установлении размера ставок фиксированного налога с единицы объекта налогообложения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2339, опубликовано в газете "Новый Теміртау" от 07 июня 2013 года № 22 (092));

2) 2015 жылғы 9 маусымдағы № 39/5 "Теміртау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 сәуірдегі 15 сессиясының № 15/5 "Салық салу объектісінің бірлігінен тіркелген салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілмінде № 3278 тіркелген, "Вечерняя Караганда" газетінде 2015 жылы 24 маусымда № 25 (321) жарияланған, 2015 жылы 02 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

2) № 39/5 от 9 июня 2015 года "О внесении изменения в решение 15 сессии Темиртауского городского маслихата от 26 апреля 2013 года № 15/5 "Об установлении размера ставок фиксированного налога с единицы объекта налогообложения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3278, опубликовано в газете "Вечерняя Караганда" от 24 июня 2015 года № 25 (321), опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 02 июля 2015 года).