Қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 24/176 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 18/160 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 сәуірде № 4720 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2023 жылғы 3 қарашадағы № 8/71 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 03.11.2023 № 8/71 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 24/176 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2519 болып тіркелген, 2014 жылғы 29 қаңтардағы № 9 (12115) "Балқаш өңірі", 2014 жылғы 29 қаңтардағы № 9 (1188) "Северное Прибалхашье" газеттерінде, 2014 жылғы 31 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешіммен бекітілген әлеуметтiк көмек көрсетудiң, оның мөлшерлерiн белгiлеудiң және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тiзбесiн айқындаудың Қағидаларының 10 тармағында:
2) және 3) тармақшалары жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2) 8 наурыз - Халықаралық әйелдер күні мерекесіне:
көп балалы ананың жәрдемақысын алушыларға.
3) 21-23 наурыз - Наурыз мейрамы мерекесіне:
жасына байланысты зейнетақы мен жәрдемақы мөлшерлері Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген ең төменгі зейнетақы мөлшерінен аспайтын әлеуметтік жәрдемақылар мен зейнетақылар алатындарға;
жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға;
табысы кедейлік шегінен төмен аз қамтылған азаматтарға.";
2) 11 - тармағындағы 7) тармақша алынып тасталсын;
3) 18 - 1, 26 - 1, 26 - 2 тармақтары алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Сокульский
Қалалық мәслихат хатшысы К. Тейлянов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қала әкімі А. М. Аглиулин
2018 жыл 30 наурыз
"Балқаш қаласының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы Ж. Қ. Томпиева
2018 жыл 30 наурыз
"Балқаш қаласының экономика және
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы З. С. Шлыкова
2018 жыл 30 наурыз

О внесении изменений в решение городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 24/176 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 30 марта 2018 года № 18/160. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 апреля 2018 года № 4720. Утратило силу решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 3 ноября 2023 года № 8/71
Сноска. Утратило cилу решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 03.11.2023 № 8/71 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии Закономи Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 24 декабря 2013 года №24/176 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2519, опубликовано в газетах "Северное Прибалхашье" от 29 января 2014 года за №9 (1188), "Балқаш өңірі" от 29 января 2014 года за №9 (12115), в информационно-правовой системе "Әділет" от 31 января 2014 года) следующие изменения:
1) в пункте 10 Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:
подпункты 2) и 3) изложить в новой редакции:
"2) к празднику Международный женский день - 8 марта:
получателям пособий многодетной матери;
3) к празднику Наурыз мейрамы – 21 - 23 марта:
получателям пенсий и социальных пособий по возрасту, размеры пенсий и пособий, которых не превышают минимальный размер пенсий, установленный законодательством в Республике Казахстан;
детям - сиротам и детям, оставшимся без попечения родителей;
малообеспеченным гражданам, имеющим доход ниже черты бедности.";
2) подпункт 7) пункте 11 исключить;
3) пункты 18-1, 26-1, 26-2 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Сокульский
Секретарь городского маслихата К. Тейлянов
"Согласовано"
Аким города А. М. Аглиулин
30 марта 2018 года
Руководитель государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
города Балхаш" Ж. К. Томпиева
30 марта 2018 года
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов города Балхаш" З. С. Шлыкова
30 марта 2018 года