Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 мамырдағы № 21/180 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 мамырда № 4762 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 39/365 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 24.06.2020 № 39/365 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 543, 544, 545 баптарына және 546 бабының 3 тармағына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:

Об установлении единых ставок фиксированного налога
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 5 мая 2018 года № 21/180. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 мая 2018 года № 4762. Утратило силу решением Шетского районного маслихата Карагандинской области от 24 июня 2020 года № 39/365
Сноска. Утратило силу решением Шетского районного маслихата Карагандинской области от 24.06.2020 № 39/365 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 543, 544, 545 и пунктом 3 статьи 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", районный маслихат РЕШИЛ:

1. Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Шет аудандық мәслихатының 2013 жығы 4 сәуірдегі "Тіркелген салықтың ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" № 12/117 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2327 болып тіркелген, 2013 жылғы 16 мамырдағы № 20 (10433) "Шет Шұғыласы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р. Шакиржанова
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Төлеуқұлов
Аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 5 мамырдағы
ХХІ сессиясының № 21/180
шешіміне қосымша

1. Установить единых ставок фиксированного налога согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение Шетского районного маслихата от 4 апреля 2013 года № 12/117 "Об установлении размера ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актов за № 2327, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" от 16 мая 2013 года № 20 (10433)).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Р. Шакиржанова
Секретарь районного Маслихата Б. Тулеукулов
Приложение
к решению ХХІ-сессии
районного маслихата
от 5 мая 2018 года № 21/180