"Концессиялардың және мемлекеттік-жекешелік әріптестіктің кейбір мәселелері туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 тамыздағы № 568 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 1094 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 сәуірде № 6280 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2022 жылғы 5 қазандағы № 643 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 05.10.2022 № 643 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Концессиялар туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі Заңына және "Мемлекеттік-жекешелік әріптестік туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 31 қазандағы Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Концессиялардың және мемлекеттік-жекешелік әріптестіктің кейбір мәселелері туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 тамыздағы № 568 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5596 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылғы 22 қыркүйекте және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 26 қыркүйекте жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. "Жобаларға сараптама жүргізу орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі:
"Концессиялар туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі Заңының 13-бабының 3-2) тармақшасына сәйкес сараптама жүргізу үшін;
жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары шеңберінде жекеше әріптесті айқындау жөніндегі тікелей келіссөздер кезінде жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларына бизнес-жоспарларға, жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының конкурстық құжаттамасына сараптама жүргізуге уәкілетті заңды тұлға болып айқындалсын.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Е.Г. Кимге жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысы әкімінің
міндетін атқарушы
Қ. Ысқақов

О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 29 августа 2016 года № 568 "О некоторых вопросах концессий и государственно-частного партнерства"
Постановление акимата Кызылординской области от 13 апреля 2018 года № 1094. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 апреля 2018 года № 6280. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 5 октября 2022 года № 643
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 05.10.2022 № 643 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "О концессиях" и Законом Республики Казахстан от 31 октября 2015 года "О государственно-частном партнерстве" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылординской области от 29 августа 2016 года № 568 "О некоторых вопросах концессий и государственно-частного партнерства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5596, опубликовано 22 сентября 2016 года в областных газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести" и 26 сентября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Определить товарищество с ограниченной ответственностью "Центр проведения экспертизы проектов" юридическим лицом:
для проведения экспертиз в соответствии с подпунктом 3-2) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "О концессиях";
уполномоченным на проведение экспертизы бизнес-планов к местным проектам государственно-частного партнерства при прямых переговорах по определению частного партнера, конкурсной документации местных проектов государственно-частного партнерства в рамках местных проектов государственно-частного партнерства.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Ким Е.Г.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Кызылординской области
К. Искаков