"Қызылорда облысының аумағында орналасқан террористік тұрғыдан осал объектілерінің тізбесін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қарашадағы №930 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 1289 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 желтоқсанда № 6590 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 132 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 24.12.2019 № 132 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қызылорда облысының аумағында орналасқан террористік тұрғыдан осал объектілерінің тізбесін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қарашадағы № 930 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6038 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 4 желтоқсанда жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қызылорда облысының аумағында орналасқан террористік тұрғыдан осал объектілерінің тізбесі (қызмет бабында пайдалану үшін) осы қаулының қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.Ж. Сүлейменовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитетінің
Қызылорда облысы және
Байқоңыр қаласы бойынша
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_______________ М. Баймағамбетов
2018 жылы "24" желтоқсан
"Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Қызылорда облысының
Полиция департаменті"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
_______________ Қ. Мұхитов
2018 жылы "24" желтоқсан

О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 6 ноября 2017 года №930 "Об утверждении перечня объектов, уязвимых в террористическом отношении, расположенных на территории Кызылординской области"
Постановление акимата Кызылординской области от 24 декабря 2018 года № 1289. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 декабря 2018 года № 6590. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 24 декабря 2019 года № 132
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 24.12.2019 № 132 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылординской области от 6 ноября 2017 года № 930 "Об утверждении перечня объектов, уязвимых в террористическом отношении, расположенных на территории Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6038, опубликовано 4 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
перечень объектов, уязвимых в террористическом отношении, расположенных на территории Кызылординской области (для служебного пользования), утвержденный указанным постановлением, изложить в редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области СулейменоваС.Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
"СОГЛАСОВАНО"
начальник государственного
учреждения "Департамент Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
по Кызылординской области
и городу Байконыр"
_______________ М. Баймагамбетов
"24" декабря 2018 года
начальник государственного
учреждения "Департамент полиции
Кызылординской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан"
_______________ К. Мухитов
"24" декабря 2018 года