Сырдария ауданында тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау және әкету тарифтерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 259 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 желтоқсанда № 6599 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 сәуірдегі № 40 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 28.04.2021 № 40 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
"Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексi" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы кодексiнiң 19-1 бабының 2) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырдария ауданында тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау және әкету тарифтері қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың кезекті 31
сессиясының төрағасы:
Б.Есназар
Аудандық мәслихаттың хатшысы: Е.Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы №259 шешiмiне қосымша
Сырдария ауданында тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау және әкету тарифтері
Атауы
Есептiк бiрлiк
Бағасы, теңгемен (ҚҚС бiрге)
1.
Тұрғын үйлерден қатты тұрмыстық қалдықтарды жинау және әкету

Об утверждении тарифов на сбор и вывоз твердых бытовых отходов в Сырдарьинском районе
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 20 декабря 2018 года № 259. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 27 декабря 2018 года № 6599. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 28 апреля 2021 года № 40
Сноска. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 28.04.2021 № 40 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года "Экологический кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить согласно приложению тарифы на сбор и вывоз твердых бытовых отходов в Сырдарьинском районе.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель очередной 31 сессии
районного маслихата:
Б.Есназар
Секретарь районного маслихата: Е.Ажикенов
Приложение к решению Сырдарьинского районного маслихата от 20 декабря 2018 года №259
Тарифы на сбор и вывоз твердых бытовых отходов в Сырдарьинском районе
Наименование
Расчетная единица
Цена, в тенге (с НДС)
1.
Тарифы для сбора и вывоз твердых бытовых отходов жилых домов