2018-2019 жылдарға арналған Жаңаөзен қаласының орта білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 21 қарашадағы № 618 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 3768 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 27 тамыздағы № 582 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 27.08.2019 № 582 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-3) тармақшасына сәйкес, Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2018-2019 жылдарға арналған Жаңаөзен қаласының орта білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. "Жаңаөзен қалалық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Т. Жумалиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары С. Танаеваға жүктелсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на среднее образование города Жанаозен на 2018-2019 годы
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 21 ноября 2018 года № 618. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 29 декабря 2018 года № 3768. Утратило силу постановлением акимата города Жанаозен Мангистауской области от 27 августа 2019 года № 582
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Жанаозен Мангистауской области от 27.08.2019 № 582 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 8-3) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на среднее образование города Жанаозен на 2018-2019 годы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Жанаозенский городской отдел образования" (Жумалиев Т.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Танаеву С.

4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ә. Дауылбаев
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің
2018 жылғы "21" қарашадағы
№ 618 қаулысына қосымша
2018-2019 жылдарға арналған Жаңаөзен қаласының орта білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысы
Білім алушылар саны
2018 жылы айына бір оқушыға жұмсалатын шығыстардың орташа құны, теңге
2019 жылы айына бір оқушыға жұмсалатын шығыстардың орташа құны, теңге
1

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Дауылбаев
Приложение к постановлению
акимата города Жанаозен № 618
от "21" ноября 2018 года
Государственный образовательный заказ на среднее образование города Жанаозен на 2018 – 2019 годы
Количество учащихся
Средняя стоимость расходов на одного учащегося в месяц 2018 год, тенге
Средняя стоимость расходов на одного учащегося в месяц 2019 год, тенге
1