Қарақия аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 наурыздағы № 16/184 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 30 наурызда № 3553 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" кодексіне және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қарақия аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарақия аудандық мәслихатының заңдылық, депутаттар өкілеттігі және әлеуметтік мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Д.Сабытова).
3. "Қарақия аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Р.Ибраева) осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ.Көшенов
Аудандық мәслихаттың хатшысы А.Мееров
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Маңғыстау облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Қарақия ауданы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Оразов Бахыт Ыдырысұлы
7 наурыз 2018 жыл
"Қарақия аудандық жер қатынастары,
сәулет және қала құрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Таубаев Алпысбай Бұрханұлы
7 наурыз 2018 жыл
Қарақия аудандық мәслихатының
2018 жылғы 7 наурыздағы
№ 16/184шешіміне
қосымша
Қарақия аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер
1. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 27.10.2021 № 8/70 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 13.03.2020 № 38/394(алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О внесении изменений в некоторые решения Каракиянского районного маслихата
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 7 марта 2018 года № 16/184. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 30 марта 2018 года № 3553.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" и Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в некоторые решения Каракиянского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каракиянского районного маслихата законности, полномочия депутатов и по социальным вопросам (председатель комиссии Д.Сабытова).
3. Государственному учреждению "Аппарат Каракиянского районного маслихата" (руководитель аппарата Р.Ибраева) после государственной регистрации настоящего решения в Департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К.Кошенов
Секретарь районного маслихата А.Мееров
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского государственного
учреждения "Управление государственных доходов
по Каракиянскому району Департамента
государственных доходов по Мангистауской области
Комитета государственных доходов
Минитерства финансов Республики Казахстан"
Оразов Бахыт Идрисович
7 марта 2018 год
Руководитель государственного
учреждения "Каракиянский районный
отдел земельных отношений, архитектуры
и градастроительства"
Таубаев Алпысбай Бурханович
7 марта 2018 год
Приложение к решению
Каракиянского
районного маслихата от
7 марта 2018 года №16/184
Изменения, которые вносятся в некоторые решения Каракиянского районного маслихата
1. Утратило силу решением Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 27.10.2021 № 8/70 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Утратило силу решением Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 13.03.2020 № 38/394(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

3. Қарақия аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 сәуірдегі № 8/97 "Құланды ауылы бойынша аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемесіне түзету коэффициенттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2250 болып тіркелген, 2013 жылғы 13 маусымдағы № 24 (535) "Қарақия" газетінде жарияланған) шешімінде:
кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
4. Қарақия аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 24/236 "Құрық ауылы бойынша аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемесіне түзету коэффициенттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2598 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 4 ақпанында жарияланған) шешімінде:
кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне және Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" кодексіне сәйкес, Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
5. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 12.04.2022 № 14/137 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

3. В решении Каракиянского районного маслихата от 26 апреля 2013 года № 8/97 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки по селу Куланды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2250, опубликовано в газете "Қарақия" от 13 июня 2013 года № 24 (535)):
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:".
4. В решении Каракиянского районного маслихата от 15 декабря 2014 года № 24/236 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки по селу Курык" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2598, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 4 февраля 2015 года):
преамбулу изложить в новой редакции :
"В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)", Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:".
5. Утратило силу решением Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 12.04.2022 № 14/137 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).