Түпқараған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 30 желтоқсандағы № 16/133 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 маусымдағы № 21/182 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 маусымда № 3666 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына және Түпқараған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 мамырдағы № 20/179 "Түпқараған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 15/131 "2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3628 болып тіркелген) сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түпқараған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 30 желтоқсандағы № 16/133 "2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3519 болып тіркелген, 2018 жылғы 2 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеті тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 1 371 838,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 137 890,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 891,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 1 230 057,3 мың теңге;
2) шығындар – 1 371 838,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
көрсетілген шешімнің 2 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Тупкараганского районного маслихата от 30 декабря 2017 года № 16/133 "О бюджете города районного значения, сел, сельского округа на 2018 - 2020 годы"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 5 июня 2018 года № 21/182. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 25 июня 2018 года № 3666
В соответствии c Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Тупкараганского районного маслихата от 24 мая 2018 года № 20/179 "О внесении изменений и дополнений в решение Тупкараганского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 15/131 "О районном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3628), Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тупкараганского районного маслихата от 30 декабря 2017 года № 16/133 "О бюджете города районного значения, сел, сельского округа на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3519, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 2 февраля 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города районного значения, сел, сельского округа на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1)доходы – 1 371 838,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 137 890,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 891,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 1 230 057,3 тысяч тенге;
2) затраты – 1 371 838,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:

"2. 2018 жылға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджетіне аудандық бюджеттен 1 230 057,3 мың теңге сомасында бюджеттік субвенция бөлінсін.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10 және 13 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 және 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Түпқараған аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түпқараған аудандық мәслихатының бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (комиссия төрағасы Озгамбаев К.) жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А.Берішбаева
Аудандық мәслихат хатшысы А.Досанова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Түпқараған аудандық экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысының міндетін
атқарушы
А.Исатаева
5 маусым 2018 жыл
Түпқараған аудандық мәслихатының
2018 жылғы 5 маусымдағы

"2. Выделить из районного бюджета в бюджет города районного значения, сел, сельского округа на 2018 год бюджетную субвенцию в сумме 1 230 057,3 тысяч тенге.".
Приложение 1, 4, 7, 10 и 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 и 5 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Тупкараганского районного маслихата" обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Тупкараганского районного маслихата по вопросам бюджета (председатель комиссии К.Озгамбаев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии А.Берішбаева
Секретарь районного маслихата А.Досанова
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющая обязанности
руководителя государственного
учреждения "Тупкараганский
районный отдел экономики
и финансов"
А.Исатаева
5 июня 2018 года
Приложение 1
к решению Тупкараганского