"Түпқараған ауданданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы"
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 29 маусымдағы № 100 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 шілдеде № 3685 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 288 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 14.12.2020 № 288 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңдарына және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11148 болып тіркелген), Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2017 жылғы 31 мамырдағы № 358 "Тамақ өнімдерінің көтерме және бөлшек сауда объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 15689 болып тіркелген) бұйрықтарына сәйкес, Түпқараған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түпқараған ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Түпқараған ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 12 тамыздағы № 154 "Түпқараған ауданданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3148 болып тіркелген, 2016 жылғы 15 қыркүйектегі "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Түпқараған аудандық кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Д. Шалабаева) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.Алтынғалиевке жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түпқараған ауданының әкімі Т.Асауов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігі Қоғамдық денсаулық сақтау
комитеті Маңғыстау облысы
қоғамдық денсаулық сақтау департаментінің
Түпқараған аудандық қоғамдық денсаулық
сақтау басқармасы" республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Шаров Асылбек Хамзеевич
"29" 06 2018 жыл.
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер
министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті
Маңғыстау облысының Төтенше жағдайлар
департаменті Түпқараған ауданының Төтенше
жағдайлар бөлімі" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Альджанов Нуркожа Кожабергенович
"29" 06 2018 жыл.
"Маңғыстау облысының Ішкі істер департаменті
Түпқараған ауданының ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Тәңірбергенов Ғабиден Батырұлы
"29" 06 2018 жыл.
"Түпқараған аудандық жер қатынастары,
сәулет және қала құрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Кулдашев Жанибек Едигеевич
"29" 06 2018 жыл.
"Түпқараған аудандық кәсіпкерлік
және өнеркәсіп бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Шалабаева Дарига Бакытовна
"29" 06 2018 жыл.
"Түпқараған аудандық тұрғын үй - коммуналдық
шаруашылығы, жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары бөлімі"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушысы
Жантуаров Дидарбек Басенович
"29" 06 2018 жыл.
Түпқараған ауданы әкімдігінің
"29" маусым 2018 жылғы
№ 100 қаулысына қосымша
Түпқараған ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Сауда орындарының орналасқан жері
Сауда орындарының түрі
Сауда орындарының саны
Сауда орындарының алаңы (шаршы метр)
Форт-Шевченко қаласы
Орталық базардың сол жағы
автодүкендер және шатырлардан
4
36
"Қарлығаш" дүкеніне қарама –қарсы автокөлік жолынан 0,5 метр
шатырлардан
4
36
Баутин ауылы
"Тілек" дүкенінің оң жағындағы автокөлік жолынан 0,5 метр
автодүкендер және шатырлардан
4
48
"Толғанай" дүкенінің оң жағындағы автокөлік жолынан 5 метр
автодүкендер және шатырлардан
2
24
"Терминал" қонақ үйінің сол жағындағы автокөлік жолынан 2 метр
автодүкендер және шатырлардан
2
24
Баутин ауылының Аташ елді мекені
"Бердіқожа" дүкенінің сол жағындағы автокөлік жолынан 2 метр
автодүкендер және шатырлардан
2
24
"Іңкәр" дүкенінің оң жағындағы автокөлік жолынан 2 метр
автодүкендер және шатырлардан
4
48

"Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Тупкараганского района"
Постановление акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 29 июня 2018 года № 100. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 13 июля 2018 года № 3685. Утратило силу постановлением акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 14 декабря 2020 года № 288
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 14.12.2020 № 288 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности" и приказами исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), Министра здравоохранения Республики Казахстан от 31 мая 2017 года № 358 "Об утверждении санитарных правил "Санитарно эпидемиологические требования к объектам оптовой и  розничной торговли пищевой продукцией" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах за № 15689), акимат Тупкараганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Тупкараганского района, согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Тупкараганского района от 12 августа 2016 года № 154 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Тупкараганского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3148, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 15 сентября 2016 года).
3. Государственному учреждению "Тупкараганский районный отдел предпринимательства и промышленности" (Д.Шалабаева) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Алтынгалиеву Т.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тупкараганского района Т.Асауов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского государственного
учреждения "Тупкараганское районное управление
охраны общественного здоровья Департамента
охраны общественного здоровья Мангистауской
области Комитета охраны общественного здоровья
Министерства здровоохранения Республики Казахстан"
Шаров Асылбек Хамзеевич
"29" 06 2018 года.
Руководитель республиканского государственного
учреждения "Отдел по чрезвычайным ситуациям
Тупкараганского района Департамента по чрезвычайным
ситуациям Мангистауской области Комитета по чрезвычайным
ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан "
Альджанов Нуркожа Кожабергенович
"29" 06 2018 года.
Начальник государственного учреждения
"Отдел внутренних дел Тупкараганского района
Департамента внутренних дел Мангистауской области"
Тәңірбергенов Ғабиден Батырұлы
"29" 06 2018 года.
Руководитель государственного учреждения
"Тупкараганский районный отдел
земельных отношений, архитектуры
и градостроительства"
Кулдашов Жанибек Едигеевич
"29" 06 2018 года.
Руководитель государственного учреждения
"Тупкараганский районный отдел
предпринимательства и промышленности"
Шалабаева Дарига Бакытовна
"29" 06 2018 года.
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения
"Тупкараганский районный отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского
транспорта и автомобильных дорог"
Жантуаров Дидарбек Басенович
"29" 06 2018 года.
Приложение к постановлению
акимата Тупкараганского района
№ 100 от "29" июня 2018 года
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Тупкараганского района
Местонахождение торговых мест
Вид торговых мест
Количество торговых мест
Площадь торговых мест (квадратный метр)
город Форт-Шевченко
Левая сторона центрального базара
с автолавок и палаток
4
36
0,5 метров от автодороги напротив магазина "Қарлығаш"
с палаток
4
36
село Баутино
0,5 метров от автодороги с правой стороны магазина "Тілек"
с автолавок и палаток
4
48
5 метров от автодороги с правой стороны магазина "Толғанай"
с автолавок и палаток
2
24
2 метра от автодороги с левой стороны гостиницы "Терминал"
с автолавок и палаток
2
24
населенный пункт Аташ села Баутино
2 метра от автодороги с левой стороны магазина "Бердіқожа"
с автолавок и палаток
2
24
2 метра от автодороги с правой стороны магазина "Іңкәр"
с автолавок и палаток
4
48