Лисаков қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 232 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 сәуірде № 7727 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Лисаков қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
2012 жылғы 24 қазандағы № 60 "Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге арналған салық мөлшерлемелері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3864 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 15 қарашада "Лисаковская новь" газетінде жарияланған);
2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 385 "Мәслихаттың 2012 жылғы 24 қазандағы № 60 "Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге арналған салық ставкалары туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6150 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 11 ақпанда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Кезектен тыс сессияның төрағасы А. Демисенов
Қалалық мәслихат хатшысының міндетін атқарушы И. Неявко
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Қостанай облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Лисаков қаласы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________ Ф. Сариев
2018 жылғы 13 сәуір

О признании утратившими силу некоторых решений Лисаковского городского маслихата
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 13 апреля 2018 года № 232. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 апреля 2018 года № 7727
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Лисаковского городского маслихата:
от 24 октября 2012 года № 60 "О ставках налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3864, опубликовано 15 ноября 2012 года в газете "Лисаковская новь");
от 21 декабря 2015 года № 385 "О внесении изменений в решение маслихата от 24 октября 2012 года № 60 "О ставках налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6150, опубликовано 11 февраля 2016 года в газете "Лисаковская новь").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии А. Демисенов
Исполняющий обязанности секретаря городского маслихата И. Неявко
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по городу Лисаковску
Департамента государственных
доходов по Костанайской
области Комитета государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан"
_______________ Ф. Сариев
13 апреля 2018 года