Алтынсарин аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2018 жылғы 18 маусымдағы № 182 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 шілдеде № 7953 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Алтынсарин аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Оразбаева
Алтынсарин
аудандық мәслихатының хатшысы
Б. Есмұханов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы
қаржы Министірлігінің
мемлекеттік кірістер комитеті
Қостанай облысы бойынша
мемлекеттік кірістер
Департаментінің Алтынсарин
ауданы бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасы"
Республикалық мемлекеттік
мекемесі
_____________ Ш. Мұқанова
КЕЛІСІЛДІ
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің
жер қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
______________ А. Сейдахметов
Мәслихаттың
2018 жылғы 18 маусымдағы
№ 182 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. 2011 жылғы 28 қазандағы № 335 "Тіркелген салықтың біріңғай ставкаларын белгілеу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-5-132 болып тіркелген, 2011 жылғы 1 желтоқсанда "Таза бұлақ Чистый родник" аудандық газетінде жарияланған);
2. 2015 жылғы 7 сәуірдегі № 269 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5579 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 мамырда "Таза бұлақ Чистый родник" аудандық газетінде жарияланған);
3. 2016 жылғы 17 мамырдағы № 26 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6476 болып тіркелген, 2016 жылғы 1 шілдеде "Таза бұлақ Чистый родник" аудандық газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Алтынсаринского районного маслихата
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 18 июня 2018 года № 182. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 июля 2018 года № 7953
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Алтынсаринского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Уразбаева
Секретарь
Алтынсаринского районного маслихата
Б. Есмуханов
СОГЛАСОВАНО
Управление государственных
доходов по Алтынсаринскому
району Департамента
государственных доходов
по Костанайской области
Комитета государственных
доходов Министерства
финансов Республики Казахстан
________________ Ш. Муканова
СОГЛАСОВАНО
Государственное учреждение
"Отдел земельных отношений
акимата Алтынсаринского района"
____________ А. Сейдахметов
Приложение
к решению маслихата
от 18 июня 2018 года № 182
Перечень утративших силу некоторых решений Алтынсаринского районного маслихата
1. Решение от 28 октября 2011 года № 335 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-5-132, опубликовано 1 декабря 2011 года в районной газете "Таза бұлақ Чистый родник");
2. Решение от 7 апреля 2015 года № 269 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога, на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5579, опубликовано 15 мая 2015 года в районной газете "Таза бұлақ Чистый родник");
3. Решение от 17 мая 2016 года № 26 "О внесении изменения в решение маслихата от 7 апреля 2015 года № 269 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога, на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6476, опубликовано 1 июля 2016 года в районной газете "Таза бұлақ Чистый родник").