Амангелді аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2018 жылғы 8 маусымдағы № 220 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 маусымда № 7848 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Амангелді аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
2016 жылғы 8 қыркүйектегі № 64 "Амангелді ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6648 тіркелген, 2016 жылғы 21 қазанда "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған);
2017 жылғы 23 ақпандағы № 96 "Мәслихаттың 2016 жылғы 08 қыркүйектегі № 64 "Амангелді ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6945 тіркелген, 2017 жылғы 7 сәуірде "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен сессия төрағасы Д. Есмағамбетова
Аудандық мәслихат хатшысы Қ. Кеделбаев
КЕЛІСІЛДІ
"Амангелді ауданы әкімдігінің тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық,
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі" коммуналдық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
___________________ Р. Искаков

О признании утратившими силу некоторых решений Амангельдинского районного маслихата
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 8 июня 2018 года № 220. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 июня 2018 года № 7848
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Амангельдинского районного маслихата:
от 8 сентября 2016 года № 64 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Амангельдинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6648, опубликовано 21 октября 2016 года в газете "Аманкелді арайы");
от 23 февраля 2017 года № 96 "О внесении изменения в решение маслихата от 8 сентября 2016 года № 64 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Амангельдинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6945, опубликовано 7 апреля 2017 года в газете "Аманкелді арайы");
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии Д. Есмагамбетова
Секретарь районного маслихата К. Кеделбаев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель коммунального
государственного учреждения
"Отдел жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского транспорта
и автомобильных дорог
Амангельдинского района"
____________ Р. Искаков