Денисов аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2018 жылғы 15 наурыздағы № 175 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 сәуірде № 7688 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Денисов аудандық мәслихатының мынадай шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
2015 жылғы 19 маусымдағы № 66 "Жер салығының базалық салық мөлшерлемелерін түзету туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5728 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
2016 жылғы 1 сәуірдегі № 17 "Мәслихаттың 2015 жылғы 19 маусымдағы № 66 "Жер салығының базалық салық мөлшерлемелерін түзету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6322 болып тіркелген, 2016 жылғы 18 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
кезекті тоғызыншы
сессиясының төрағасы
С. Шерер
Денисов аудандық
мәслихатының хатшысы
А. Мұрзабаев
КЕЛІСІЛДІ
"Денисов ауданының жер қатынастары
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
______________________ С.А. Жанғабулов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті
Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер
департаментінің Денисов ауданы
бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________________ С.Н. Жалаушыбаев

О признании утратившими силу некоторых решений Денисовского районного маслихата
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 15 марта 2018 года № 175. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 апреля 2018 года № 7688
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Денисовского районного маслихата:
от 19 июня 2015 года № 66 "О корректировке базовых налоговых ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5728, опубликовано 15 июля 2015 года в информационно – правовой системе "Әділет");
от 1 апреля 2016 года № 17 "О внесении изменений в решение маслихата от 19 июня 2015 года № 66 "О корректировке базовых налоговых ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6322, опубликовано 18 мая 2016 года в информационно – правовой системе "Әділет").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной
девятой сессии районного маслихата
С. Шерер
Секретарь
Денисовского районного маслихата
А. Мурзабаев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных отношений
Денисовского района"
________________________ Жангабулов С.А.
СОГЛАСОВАНО
Руководитель Республиканского государственного
учреждения "Управление государственных доходов
по Денисовскому району Департамента государственных
доходов по Костанайской области Комитета государственных
доходов Министерства финансов Республики Казахстан"
___________________________________ Жалаушыбаев С. Н.