Жангелдин аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2018 жылғы 17 мамырдағы № 170 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 1 маусымда № 7809 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жангелдин аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) 2016 жылғы 12 тамыздағы № 46 "Жангелдин ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6617 болып тіркелген, 2016 жылғы 20 қыркүйекте "Біздің Торғай" газетінде жарияланған);
2) 2017 жылғы 27 ақпандағы № 75 "Мәслихаттың 2016 жылғы 12 тамыздағы № 46 "Жангелдин ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6948 болып тіркелген, 2017 жылғы 11 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Ордабаев
Жангелдин аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Нургазин
КЕЛІСІЛДІ
"Жангелдин ауданының тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық,
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
_______________________ Б. Жунусов

О признании утратившими силу некоторых решений Джангельдинского районного маслихата
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 17 мая 2018 года № 170. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 1 июня 2018 года № 7809
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Джангельдинского районного маслихата:
1) от 12 августа 2016 года № 46 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Джангельдинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6617, опубликовано 20 сентября 2016 года в газете "Біздің Торғай");
2) от 27 февраля 2017 года № 75 "О внесении изменения в решение маслихата от 12 августа 2016 года № 46 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Джангельдинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6948, опубликовано 11 апреля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Ордабаев
Секретарь Джангельдинского
районного маслихата
С. Нургазин
СОГЛАСОВАНО
Исполняющии обязанности руководителя
государственного учреждения "Отдел
жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и автомобильных
дорог Джангельдинского района"
____________________________ Б. Жунусов