Қамысты аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2018 жылғы 15 ақпандағы № 152 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 наурызда № 7574 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қамысты аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы С. Айтмагамбетова
Қамысты аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Кстаубаева
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті
Қостанай облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер
департаментінің Қамысты
ауданы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
________________ К. Жонкабаев
Мәслихаттың
2018 жылғы "15" ақпандағы
№ 152 шешіміне қосымша
Қамысты аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Қамысты аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 тамыздағы № 300 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарлату туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5857 тіркелген, 2015 жылғы 16 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде жарияланған);
2. Қамысты аудандық мәслихатының 2016 жылғы 28 сәуірдегі № 21 "Мәслихаттың 2015 жылғы 3 тамыздағы № 300 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6368 тіркелген, 2016 жылғы 24 мамырда "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде жарияланған);
3. Қамысты аудандық мәслихатының 2016 жылғы 28 сәуірдегі № 20 "Жер салығының базалық және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін түзету туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6367 тіркелген, 2016 жылғы 24 мамырда "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Камыстинского районного маслихата
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 15 февраля 2018 года № 152. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 марта 2018 года № 7574
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решений Камыстинского районного маслихата, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Айтмагамбетова
Секретарь Камыстинского
районного маслихата
С. Кстаубаева
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности
руководителя республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Камыстинскому району
Департамента государственных
доходов по Костанайской области
Комитета государственных доходов"
Министерства финансов
Республики Казахстан
___________________ К. Жонкабаев
Приложение
к решению маслихата
от 15 февраля 2018 года № 152
Перечень утративших силу некоторых решений Камыстинского районного маслихата
1. Решение Камыстинского районного маслихата от 3 августа 2015 года № 300 "О повышении базовых ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5857, опубликовано 16 сентября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2. Решение Камыстинского районного маслихата от 28 апреля 2016 года № 21 "О внесении изменения в решение маслихата от 3 августа 2015 года № 300 "О повышении базовых ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6368, опубликовано 24 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
3. Решение Камыстинского районного маслихата от 28 апреля 2016 года № 20 "О корректировке базовых ставок земельного налога и единого земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6367, опубликовано 24 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").