Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы Бозкөл ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 28 ақпандағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 наурызда № 7586 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы Бозкөл ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 12 маусымдағы № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы Бозкөл ауылдық округі әкімінің 12.06.2018 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қантардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-1–бабы 7) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау комитетінің Қарабалық аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2016 жылғы 29 қантардағы № 01-20/61 ұсынысы негізінде, Бозкөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарабалық ауданы Бозкөл ауылдық округі Бозкөл ауылында Октябрьская көшесі 39 үй орналасқан, Егорова Наталья Викторовнаның жеке ауласының аумағында ірі қара малдың кұтыру ауруының эпизоотия ошақтарына байланысты шектеу іс - шаралары белгіленсін.
2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау комитетінің Қарабалық аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау Министрлігі Қоғамдық денсаулық сақтау комитетінің Қостанай облысы қоғамдық денсаулық сақтау департаментінің Қарабалық аудандық қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша), "Қарабалық ауданы әкімдігінің ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) анықталған эпизоотиялық ошақта ветеринариялық - санитариялық қолайлы жағдайға қол жеткізуге қажетті ветеринариялық - санитариялық іс-шаралар жүргізу ұсынылсын.
3. "Бозкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңңамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдіктің шешімін мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Боскольского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области от 28 февраля 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 7 марта 2018 года № 7586. Утратило силу решением акима Боскольского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области от 12 июня 2018 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима Боскольского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области от 12.06.2018 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя государственного учреждения "Карабалыкская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 29 января 2018 года № 01-20/61, аким Боскольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории частного подворья Егоровой Натальи Викторовны, расположенного по улице Октябрьская дом 39 села Босколь Боскольского сельского округа Карабалыкского района, в связи с эпизоотическим очагом бешенства крупного рогатого скота.
2. Рекомендовать государственному учреждению "Карабалыкская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), республиканскому государственному учреждению "Карабалыкское районное управление охраны общественного здоровья Департамента охраны общественного здоровья Костанайской области Комитета охраны общественного здоровья Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (по согласованию), государственному учреждению "Отдел ветеринарии акимата Карабалыкского района (по согласованию) провести необходимые ветеринарно-санитарные мероприятия для достижения ветеринарно-санитарного благополучия в выявленном эпизоотическом очаге.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Боскольского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешім ресми жариаланғанынан кейін Қарабалық әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бықылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бозкөл ауылдық округінің әкімі С. Төлебаев
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау комитетінің
Қарабалық аудандық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттік
мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
____________ Е. Пшеничникова
КЕЛІСІЛДІ
"Қарабалық ауданы әкімдігінің
ветеринария бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________ Б. Ермұхаметов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау Министрлігі
Қоғамдық денсаулық сақтау
комитетінің Қостанай облысы
қоғамдық денсаулық сақтау
департаментінің Қарабалық
аудандық қоғамдық денсаулық
сақтау басқармасы" республиқалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________ Е. Даулетбаев

3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Карабалыкского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Боскольского селького округа С. Тюлюбаев
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Карабалыкская
районная территориальная
инспекция Комитета
ветеринарного контроля
и надзора Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан"
___________ Е. Пшеничникова
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел ветеринарии
акимата Карабалыкского района"
___________ Б. Ирмухаметов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Карабалыкское районное
управление охраны
общественного здоровья
Департамента охраны
общественного здоровья
Костанайской области
Комитета охраны общественного
здоровья Министерства
здравоохранения
Республики Казахстан"
____________ Е. Даулетбаев