Мәслихаттың 2009 жылғы 23 қарашадағы № 192 "Тіркелген салықтың бірыңғай ставкаларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2018 жылғы 2 ақпандағы № 196 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 ақпанда № 7519 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
2009 жылғы 23 қарашадағы № 192 "Тіркелген салықтың бірыңғай ставкаларын белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-13-98 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 23 желтоқсанда "Қарасу өңірі" газетінде жарияланған);
2013 жылғы 22 қазандағы № 144 "Мәслихаттың 2009 жылғы 23 қарашадағы № 192 "Тіркелген салықтың бірыңғай ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4318 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 11 желтоқсанда "Қарасу өңірі" газетінде жарияланған).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы Қ. Мұқанов
Қарасу аудандық мәслихатының хатшысы С. Қазиев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Қостанай облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Қарасу ауданы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
______________________ Қ. Рахметов
2018 жылғы 2 ақпан

О признании утратившим силу решения маслихата от 23 ноября 2009 года № 192 "Об установлении единых ставок фиксированного налога"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 2 февраля 2018 года № 196. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 февраля 2018 года № 7519
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решения маслихата:
от 23 ноября 2009 года № 192 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-13-98, опубликовано 23 декабря 2009 года в газете "Қарасу өңірі");
от 22 октября 2013 года № 144 "О внесении дополнения в решение маслихата от 23 ноября 2009 года № 192 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 4318, опубликовано 11 декабря 2013 года в газете "Қарасу өңірі").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Муканов
Секретарь Карасуского районного маслихата С. Казиев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского государственного
учреждения "Управление государственных
доходов по Карасускому району Департамента
государственных доходов по Костанайской
области Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики Казахстан"
________________________________ К. Рахметов
2 февраля 2018 года