Мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2018 жылғы 14 ақпандағы № 220 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 ақпанда № 7545 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының төрағасы
С. Байгабулов
Қостанай аудандық мәслихатының хатшысы Б. Копжасаров
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Қостанай облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Қостанай ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________________ Ж. Бисекеев
14 ақпан 2018 жыл
"КЕЛIСIЛДI"
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Жер қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ М. Темирбаев
14 ақпан 2018 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ З. Кенжегарина
14 ақпан 2018 жыл
Мәслихаттың
2018 жылғы 14 ақпандағы
№ 220 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Мәслихаттың 2009 жылғы 22 шілдедегі № 196 "Тіркелінген салықтың бірыңғай мөлшерлемесін белгілеу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-14-110 тіркелген, 2009 жылғы 7 тамызда "Көзқарас-Взгляд" газетінде жарияланған).
2. Мәслихаттың 2016 жылғы 5 желтоқсандағы № 67 "Мәслихаттың 2009 жылғы 22 шілдедегі № 196 "Тіркелінген салықтың бірыңғай ставкасын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6762 тіркелген, 2016 жылғы 30 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. Мәслихаттың 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 18 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін 50 пайызға жоғарылату туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6345 тіркелген, 2016 жылғы 19 мамырда "Арна" газетінде жарияланған).
4. Мәслихаттың 2017 жылғы 23 маусымдағы № 147 "Мәслихаттың 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 18 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін 50 пайызға жоғарылату туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7136 тіркелген, 2017 жылғы 2 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 14 февраля 2018 года № 220. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 февраля 2018 года № 7545
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии
Костанайского районного маслихата
С. Байгабулов
Секретарь Костанайского районного маслихата Б. Копжасаров
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения "Управление
государственных доходов по Костанайскому
району Департамента государственных
доходов по Костанайской области Комитета
государственных доходов Министерства
финансов Республики Казахстан"
__________________________ Ж. Бисекеев
14 февраля 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Отдел земельных отношений" акимата
Костанайского района
__________________________ М. Темирбаев
14 февраля 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов" акимата
Костанайского района
________________________ З. Кенжегарина
14 февраля 2018 года
Приложение
к решению маслихата
от 14 февраля 2018 года
№ 220
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата
1. Решение маслихата от 22 июля 2009 года № 196 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-14-110, опубликовано 7 августа 2009 года в газете "Көзқарас-Взгляд").
2. Решение маслихата от 5 декабря 2016 года № 67 "О внесении изменений в решение маслихата от 22 июля 2009 года № 196 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6762, опубликовано 30 декабря 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Решение маслихата от 1 апреля 2016 года № 18 "О повышении базовых ставок земельного налога на 50 процентов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6345, опубликовано 19 мая 2016 года в газете "Арна").
4. Решение маслихата от 23 июня 2017 года № 147 "О внесении изменения в решение маслихата от 1 апреля 2016 года № 18 "О повышении базовых ставок земельного налога на 50 процентов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7136, опубликовано 2 августа 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).