Мәслихаттың 2014 жылғы 11 наурыздағы № 184 "Қостанай облысы Қостанай ауданы Надеждин ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2018 жылғы 26 маусымдағы № 285 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 шілдеде № 7941 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2022 жылғы 24 наурыздағы № 145 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 24.03.2022 № 145 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 39-3-бабы 6-тармағына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы № 1106 "Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің үлгі қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 11 наурыздағы № 184 "Қостанай облысы Қостанай ауданы Надеждин ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4615 болып тіркелген, 2014 жылғы 30 сәуірде "Арна" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының төрағасы
Б. Бурашев
Қостанай
аудандық мәслихатының хатшысы
Б. Копжасаров
КЕЛІСІЛДІ
Қостанай облысы Қостанай ауданы
Надеждин ауылдық округі әкімінің
міндетін атқарушы
________________ Б. Жұмашев
Мәслихаттың
2018 жылғы 26 маусымдағы
№ 285 шешімімен бекітілген
Мәслихаттың
2014 жылғы 11 наурыздағы
№ 184 шешіміне қосымша
Қостанай облысы Қостанай ауданы Надеждин ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамы
Елді мекеннің атауы
Қостанай облысы Қостанай ауданы Надеждин ауылдық округінің ауылдар тұрғындары өкілдерінің саны (адам)
1
Қостанай облысы Қостанай ауданы Надеждин ауылдық округінің Надеждинка ауылының тұрғындарына
40
2
Қостанай облысы Қостанай ауданы Надеждин ауылдық округінің Май-Алап ауылының тұрғындарына
8
3
Қостанай облысы Қостанай ауданы Надеждин ауылдық округінің Воскресеновка ауылының тұрғындарына
13

О внесении изменения в решение маслихата от 11 марта 2014 года № 184 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Надеждинского сельского округа Костанайского района Костанайской области"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 26 июня 2018 года № 285. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 июля 2018 года № 7941. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 24 марта 2022 года № 145
Сноска. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 24.03.2022 № 145 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1106 "Об утверждении Типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества" Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 11 марта 2014 года № 184 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Надеждинского сельского округа Костанайского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4615, опубликовано 30 апреля 2014 года в газете "Арна") следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии
Костанайского районного маслихата
Б. Бурашев
Секретарь
Костанайского районного маслихата
Б. Копжасаров
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности акима
Надеждинского сельского
округа Костанайского района
Костанайской области
__________________ Б. Жұмашев
Приложение
к решению маслихата
от 26 июня 2018 года № 285
Приложение
к решению маслихата
от 11 марта 2014 года № 184
Количественный состав представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Надеждинского сельского округа Костанайского района Костанайской области
Наименование населенного пункта
Количество представителей жителей сел Надеждинского сельского округа Костанайского района Костанайской области (человек)
1
Для жителей села Надеждинка Надеждинского сельского округа Костанайского района Костанайской области
40
2
Для жителей села Май-Алап Надеждинского сельского округа Костанайского района Костанайской области
8
3
Для жителей села Воскресеновка Надеждинского сельского округа Костанайского района Костанайской области
13