Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2018 жылғы 7 ақпандағы № 162 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 ақпанда № 7546 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2022 жылғы 5 наурыздағы № 113 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 05.03.2022 № 113 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасы Кодексінің 509-бабының 5-тармағына сәйкес Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
2. Мәслихаттың 2016 жылғы 16 мамырдағы № 23 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6380 тіркелген, 2016 жылғы 26 мамырда "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы, аудандық мәслихаттың хатшысы Г. Әбенова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Науырзым ауданының жер қатынастары
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
______________________ М. Мурзабеков
2018 жылғы "7" ақпан

О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 7 февраля 2018 года № 162. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 февраля 2018 года № 7546. Утратило силу решением маслихата Наурзумского района Костанайской области от 5 марта 2022 года № 113
Сноска. Утратило силу решением маслихата Наурзумского района Костанайской области от 05.03.2022 № 113 (вводится в действие с 01.01.2022).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 25 декабря 2017 года, Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан в десять раз.
2. Признать утратившим силу решение маслихата от 16 мая 2016 года № 23 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6380, опубликовано 26 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, секретарь районного маслихата Г. Абенова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения "Отдел
земельных отношений Наурзумского района"
_________________________ М. Мурзабеков
"7" февраля 2018 года