Жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2018 жылғы 15 наурыздағы № 228 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 30 наурызда № 7635 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2022 жылғы 2 наурыздағы № 103 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 02.03.2022 № 103 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексі 509-бабының 5-тармағына сәйкес, Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
2. Мәслихаттың 2016 жылғы 8 сәуірдегі № 15 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6350 тіркелген, 2016 жылғы 23 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы
Б. Исенғазин
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы Қаржы
Министрлігі "Мемлекеттік кірістер
комитетінің Қостанай облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер Департаменті
Федоров ауданы бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасы" Республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________________ А. Кожуков
КЕЛІСІЛДІ
"Федоров ауданының жер
қатынастары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
___________________ А. Шматко

О повышении базовых ставок земельного налога
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 15 марта 2018 года № 228. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 марта 2018 года № 7635. Утратило силу решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 2 марта 2022 года № 103
Сноска. Утратило силу решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 02.03.2022 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Признать утратившим силу решение маслихата от 8 апреля 2016 года № 15 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6350, опубликовано 23 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата
Б. Исенгазин
СОГЛАСОВАНО
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Федоровскому району
Департамента государственных
доходов по Костанайской области
Комитета государственных
доходов" Министерства
финансов Республики Казахстан
__________________ А. Кожуков
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений Федоровского района"
___________________ А. Шматко