Павлодар облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2018 жылғы 21 ақпандағы № 57/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 2 наурызда № 5882 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Павлодар облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Павлодар облысының ішкі саясат басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі көшірмелерін қағаз және электрондық түрде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
осы қаулының Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М.М. Бегентаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Бақауов
Павлодар облысы әкімдігінің
2018 жылғы 21 ақпандағы
№ 57/1 қаулысына
қосымша
Павлодар облысы әкімдігінің күші
жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 11 ақпандағы "Павлодар облысының ішкі саясат басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" № 34/2 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3728 тіркелген, 2014 жылғы 20 наурызда "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья" газеттерінде жарияланды).
2. Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 17 шілдедегі № 260/7 "Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 11 ақпандағы "Павлодар облысының ішкі саясат басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" № 34/2 қаулысына толықтырулар енгізу туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3922 тіркелген, 2014 жылғы 23 тамызда "Сарыарқа самалы" газетінде, 2014 жылғы 21 тамызда "Звезда Прииртышья" газетінде жарияланды).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Павлодарской области
Постановление акимата Павлодарской области от 21 февраля 2018 года № 57/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 2 марта 2018 года № 5882
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Павлодарской области согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Управление внутренней политики Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Бегентаева М.М.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Бакауов
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 21 февраля 2018 года № 57/1
Перечень утративших силу некоторых
постановлений акимата Павлодарской области
1. Постановление акимата Павлодарской области от 11 февраля 2014 года № 34/2 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление внутренней политики Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3728, опубликовано 20 марта 2014 года в газете "Сарыарқа самалы" и "Звезда Прииртышья").
2. Постановление акимата Павлодарской области от 17 июля 2014 года № 260/7 "О внесении дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 11 февраля 2014 года № 34/2 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление внутренней политики Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3922, опубликовано 23 августа 2014 года в газете "Сарыарқа Самалы", 21 августа 2014 года в газете "Звезда Прииртышья").

3. Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 сәуірдегі № 102/4 "Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 11 ақпандағы "Павлодар облысының ішкі саясат басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" № 34/2 қаулысына өзгерістер енгізу туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4433 тіркелген, 2015 жылғы 25 сәуірде "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья" газеттерінде жарияланды).
4. Павлодар облысы әкімдігінің 2016 жылғы 1 наурыздағы № 94/3 "Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 11 ақпандағы "Павлодар облысының ішкі саясат басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" № 34/2 қаулысына өзгерістер енгізу туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5039 тіркелген, 2016 жылғы 12 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

3. Постановление акимата Павлодарской области от 14 апреля 2015 года № 102/4 "О внесении изменений в постановление акимата Павлодарской области от 11 февраля 2014 года № 34/2 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление внутренней политики Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4433, опубликовано 25 апреля 2015 года в газетах "Сарыарқа Самалы", "Звезда Прииртышья").
4. Постановление акимата Павлодарской области от 1 марта 2016 года № 94/3 "О внесении изменений в постановление акимата Павлодарской области от 11 февраля 2014 года № 34/2 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление внутренней политики Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5039, опубликовано 12 апреля 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").