Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушысын анықтау және мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру мен өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы орындалатын бюджеттік бағдарламаларды және тауарларды, жұмыстарды, қызметтерді айқындау туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 1374/27 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 қаңтарда № 6219 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2019 жылғы 4 шілдедегі № 810/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 04.07.2019 № 810/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы "Мемлекеттік сатып алу туралы" Заңының 8-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тапсырыс берушілерге Павлодар қаласы бойынша мемлекеттік сатып алулардың бірыңғай ұйымдастырушысы болып Павлодар қаласы әкімдігінің "Павлодар қаласы мемлекеттік сатып алу бөлімі" мемлекеттік мекемесі айқындалсын.
2. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес мемлекеттік сатып алулардың ұйымдастырылуы мен өткізілуі бойынша бірыңғай ұйымдастырушымен орындалатын бюджеттік бағдарламалар мен тауарлар, жұмыстар, қызметтер айқындалсын.
3. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Павлодар қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
4. Павлодар қаласы әкімдігінің "Павлодар қаласы мемлекеттік сатып алу бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А. У. Бейсекинге жүктелсін.
6. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі Ә. Күмпекеев
Павлодар қаласы
әкімдігінің 2018
жылғы "28" желтоқсандағы
№ 1374/27 қаулысына
1-қосымша
Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы
орындайтын бюджеттік бағдарламалар мен тауарлар, жұмыстар, қызметтер
р/с №
Атауы
1
Техникалық-экономикалық негіздемені жүргізу жұмыстарын мемлекеттік сатып алу. Жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
2
Сатып алуға бөлінген лоттың (жоспар тармағының) сомасы жеті мың еселік айлық есептік көрсеткіштен асқан жағдайда, бірақ тиісті қаржы жылына белгіленген жүз мың еселік айлық есептік көрсеткіштен артық емес болса тауарларды, жұмыстарды, қызметтерді конкурс (аукцион) тәсілімен мемлекеттік сатып алу
3
Қалалық атқарушы органдардың бюджеттік инвестициялық жобаларын іске асыруды көздейтін бюджеттік даму бағдарламары шеңберінде конкурс (аукцион) тәсілімен тауарларды, жұмыстарды, қызметтерді мемлекеттік сатып алу
Павлодар қаласы
әкімдігінің 2018
жылғы "28" желтоқсандағы
№ 1374/27 қаулысына
2-қосымша
Павлодар қаласы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі

Об определении для заказчиков единого организатора государственных закупок и определении бюджетных программ и товаров, работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 28 декабря 2018 года № 1374/27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 3 января 2019 года № 6219. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 4 июля 2019 года № 810/1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 04.07.2019 № 810/1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстана от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 3) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках", акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить для заказчиков единым организатором государственных закупок по городу Павлодару государственное учреждение "Отдел государственных закупок города Павлодара" акимата города Павлодара.
2. Определить бюджетные программы и товары, работы, услуги, по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором государственных закупок согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
3. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Павлодара согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
4. Государственному учреждению "Отдел государственных закупок города Павлодара" акимата города Павлодара принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Бейсекина А. У.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара А. Кумпекеев
Приложение 1
к постановлению акимата
города Павлодара от "28"
декабря 2018 года № 1374/27
Бюджетные программы и товары, работы, услуги, по которым организация и
проведение государственных закупок выполняется единым организатором
№ п/п
Наименование
1
Государственные закупки работ на проведение технико-экономического обоснования. Разработка проектно-сметной документации
2
Государственные закупки товаров, работ, услуг способами конкурса (аукциона), если сумма лота (пункта плана), выделенная на закуп превышает семитысячекратный месячный расчетный показатель, но не более стотысячекратного месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год
3
Государственные закупки товаров, работ, услуг способами конкурса (аукциона) в рамках бюджетных программ развития, предусматривающих реализацию бюджетных инвестиционных проектов городскими исполнительными органами
Приложение 2
к постановлению акимата
города Павлодара от "28"
декабря 2018 года № 1374/27
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата города Павлодара

1. Павлодар қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 19 ақпандағы "Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушысын анықтау және мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру мен өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы орындалатын бюджеттік бағдарламаларды және тауарларды, жұмыстарды, қызметтерді айқындау туралы" № 176/3 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4992 болып тіркелген, 2016 жылғы 18 наурызда "Регион.kz" газетінде жарияланған);
2. Павлодар қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 31 қазандағы "Павлодар қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 19 ақпандағы "Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушысын анықтау және мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру мен өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы орындалатын бюджеттік бағдарламаларды және тауарларды, жұмыстарды, қызметтерді айқындау туралы" № 176/3 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 1139/28 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5278 болып тіркелген, 2016 жылғы 3 желтоқсанда "Звезда Прииртышья", "Сарыарқа Самалы" газеттерінде жарияланған);
3. Павлодар қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 7 ақпандағы "Павлодар қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 19 ақпандағы "Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушысын анықтау және мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру мен өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы орындалатын бюджеттік бағдарламаларды және тауарларды, жұмыстарды, қызметтерді айқындау туралы" № 176/3 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 146/5 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5369 болып тіркелген, 2017 жылғы 14 ақпанда "Звезда Прииртышья", "Сарыарқа Самалы" газеттерінде жарияланған).

1. Постановление акимата города Павлодара от 19 февраля 2016 года № 176/3 "Об определении для заказчиков единого организатора государственных закупок и определении бюджетных программ и товаров, работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4992, опубликовано 18 марта 2016 года в газете "Регион.kz");
2. Постановление акимата города Павлодара от 31 октября 2016 года № 1139/28 "О внесении изменений в постановление акимата города Павлодара от 19 февраля 2016 года № 176/3 "Об определении для заказчиков единого организатора государственных закупок и определении бюджетных программ и товаров, работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5278, опубликовано 3 декабря 2016 года в газетах "Звезда Прииртышья", "Сарыарқа Самалы");
3. Постановление акимата города Павлодара от 7 февраля 2017 года № 146/5 "О внесении изменения в постановление акимата города Павлодара от 19 февраля 2016 года № 176/3 "Об определении для заказчиков единого организатора государственных закупок и определении бюджетных программ и товаров, работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5369, опубликовано 14 февраля 2017 года в газетах "Звезда Прииртышья", "Сарыарқа Самалы").