Шектеу іс-шараларын тоқтату және Успен ауданы Белоусов ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 5 желтоқсандағы "Успен ауданы Белоусов ауылдық округінің Тимирязев ауылынның аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 6 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Успен ауданы Белоусов ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 16 тамыздағы № 3 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 тамызда № 6047 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Успен ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2018 жылғы 27 маусымдағы № 2-19/241 ұсынысы негізінде, Белоусов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Успен ауданы Белоусов ауылдық округінің Тимирязев ауылының аумағында ірі қара малдың бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитарлық іс-шараларды жүргізумен байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Успен ауданының Белоусов ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 5 желтоқсандағы "Успен ауданы Белоусов ауылдық округінің Тимирязев ауылынның аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 6 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5752 болып тіркелген, 2017 жылғы 29 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Белоусов ауылдық
округінің әкімі Д. Аспанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігінің
ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Успен
аудандық аумақтық
инспекциясының басшысы Б. Ағатанов
2018 жылғы "16" тамыз
"КЕЛІСІЛДІ"
"Успен ауданының ветеринария
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы Л. Бараисова
2018 жылғы "16" тамыз

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Белоусовского сельского округа Успенского района от 5 декабря 2017 года № 6 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Тимирязево Белоусовского сельского округа Успенского района"
Решение акима Белоусовского сельского округа Успенского района Павлодарской области от 16 августа 2018 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 августа 2018 года № 6047. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Успенского района от 27 июня 2018 года № 2-19/241, аким Белоусовского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллеза крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Тимирязево Белоусовского сельского округа Успенского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Белоусовского сельского округа Успенского района от 5 декабря 2017 года № 6 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Тимирязево Белоусовского сельского округа Успенского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5752, опубликовано 29 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Белоусовского сельского округа Д. Аспанов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Успенской районной
территориальной инспекции
Комитета ветеринарного контроля
и надзора Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан Б. Агатанов
"16" августа 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел ветеринарии
Успенского района" Л. Бараисова
"16" августа 2018 года