"Мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 39-2 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2018 жылғы 26 ақпандағы № 18-4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 наурызда № 4599 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2019 жылғы 26 қарашадағы № 34-7 (2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мəслихатының 26.11.2019 № 34-7 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 39-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 19 ақпандағы № 3629 болып тіркелді, 2016 жылғы 24 ақпандағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық ақтілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
2 тармақтың 2) тармақшасы орыс тілінде келесі редакцияда жазылсын, мемлекеттік тілдегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын:
"2) возмещение затрат на обучение детей с ограниченными возможностями назначается с месяца обращения до окончания срока, установленного в заключении психолого-медико-педагогической консультации;".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы
мәслихатының
ХVIII сессиясының төрағасы А. Өтебаев
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы
мәслихатының хатшысы С. Мұқанов

О внесении изменения в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 18 января 2016 года № 39-2 "Об определении размера и порядка возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов по индивидуальному учебному плану"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 26 февраля 2018 года № 18-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 марта 2018 года № 4599. Утратило силу решением маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 26 ноября 2019 года № 34-7 (вводится в действие с 1 января 2020 года)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 26.11.2019 № 34-7 (вводится в действие с 01.01.2020).
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 18 января 2016 года № 39-2 "Об определении размера и порядка возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов по индивидуальному учебному плану" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3629 от 19 февраля 2016 года, опубликовано 24 февраля 2016 года в информационной правовой системе "Әділет" нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
подпункт 2) пункта 2 на русском языке изложить в следующей редакции, текст на государственном языке оставить без изменения:
"2) возмещение затрат на обучение детей с ограниченными возможностями назначается с месяца обращения до окончания срока, установленного в заключении психолого-медико-педагогической консультации;".
2. Данное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
ХVIII сессии маслихата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области А. Утебаев
Секретарь маслихата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области С. Муканов