Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2018 жылғы 23 ақпандағы № 59 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 наурызда № 4589 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабының 3-тармағына, 46-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау және таңдаушыларымен кездесу өткізу үшін үй-жайларды ұсыну туралы" Солтүстiк Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 25 мамырдағы № 165 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4209 болып тіркелді, 2017 жылғы 09 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды);
2) "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның аумағында ауылдық округтер әкімдеріне кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау және таңдаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жайларды ұсыну туралы" Солтүстiк Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 04 шілдедегі № 202 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4263 болып тіркелді, 2017 жылғы 25 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімі аппаратының басшысы Асхат Белгібайұлы Кенжебековке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданының әкімі Б. Жұмабеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданының сайлау
комиссиясының төрағасы Н. Барақаев
2018 жылғы 23 ақпан

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 23 февраля 2018 года № 59. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 6 марта 2018 года № 4589
В соответствии с пунктом 3 статьи 27, подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области:
1) постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для проведения встреч с выборщиками кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан" от 25 мая 2017 года № 165 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4209, опубликовано 09 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
2) постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы сельских округов на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" от 04 июля 2017 года № 202 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4263, опубликовано 25 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области Кенжебекова Асхата Белгибаевича.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области Б. Жумабеков
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Избирательной комиссии
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Республики Казахстан Н. Баракаев
23 февраля 2018 года