Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Нежинка ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 3 шілдедегі № 08 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 шілдеде № 4829 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Нежинка ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 12 қазандағы № 15 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Нежинка ауылдық округі әкімінің 12.10.2018 № 15 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 – бабының 7) тармақшасына сәйкес, Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның аумақтық инспекциясының мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық инспекторының міндетін атқарушының 2018 жылғы 18 маусымдағы № 09-08/166 ұсынысы негізінде, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Нежинка ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Нежинка ауылдық округі Буденное ауылының "Новоишимская Нива" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі мал шаруашылығы фермасының аумағында ірі қара мал арасында бруцеллез ауруының туындауына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім бірінші ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі М. Дүйселеков

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Нежинского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 3 июля 2018 года № 08. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 июля 2018 года № 4829. Утратило силу решением акима Нежинского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 12 октября 2018 года № 15
Сноска. Утратило силу решением акима Нежинского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 12.10.2018 № 15 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления исполняющего обязанности главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Территориальной инспекции района имени Габита Мусрепова от 18 июня 2018 года № 09-08/166, аким Нежинского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории животноводческой фермы товарищества с ограниченной ответственностью "Новоишимская Нива" села Буденное Нежинского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким округа М. Дюселеков