Қызылжар ауданы бойынша жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы мәслихатының 2018 жылғы 7 наурыздағы № 24/18 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 наурызда № 4611 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы мәслихатының 2022 жылғы 12 тамыздағы № 15/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы мәслихатының 12.08.2022 № 15/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мəслихатының 17.03.2020 № 51/8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 509-бабының 5-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мəслихатының 17.03.2020 № 51/8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 503-бабында белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мəслихатының 17.03.2020 № 51/8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. "Қызылжар ауданы бойынша жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 сәуірдегі №2/1 шешімнің (2016 жылғы 27 мамырда "Қызылжар", "Маяк" газеттерінде жарияланды, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3759 болып тіркелді) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағасы Д. Закирин
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар аудандық
мәслихатының хатшысы А. Молдахметова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті
Солтүстік Қазақстан облысы
бойынша Мемлекеттік кірістер
департаментінің
Қызылжар ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер
басқармасы" Республикалық
мемлекеттік мекемесінің
басшысы А. Жүрсінәлін

О повышении базовых ставок земельного налога по Кызылжарскому району
Решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 7 марта 2018 года № 24/18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 марта 2018 года № 4611.
Сноска. Утратило силу решением маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 12.08.2022 № 15/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок в редакции решения Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 17.03.2020 № 51/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Кызылжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 17.03.2020 № 51/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Повысить в десять раз базовые ставки земельного налога, установленные статьей 503 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 17.03.2020 № 51/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившим силу решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 25 апреля 2016 года № 2/1 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога по Кызылжарскому району" (опубликовано 27 мая 2016 года в газетах "Қызылжар", "Маяк" зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3759).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Кызылжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области Д. Закирин
Секретарь
Кызылжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области А. Молдахметова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
Республиканского
государственного учреждения
"Управление
Государственных доходов по
Кызылжарскому району
Департамента
Государственных доходов
Северо-Казахстанской области
Комитета
Государственных доходов
Министерства Финансов
Республики Казахстан" А. Журсиналин

2018 жылғы 7 наурыз

7 марта 2018 года