Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Ақтүйесай ауылдық округі Қондыбай ауылы аумағында орналасқан ірі қара мал бруцеллезіне шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының Ақтүйесай ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 12 қазандағы № 12 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 17 қазанда № 4938 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Занының 10-1 бабы 8) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2018 жылғы 3 мамырдығы №17-07/104 ұсынысы негізінде Ақтүйесай ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушысы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Ақтүйесай ауылдық округі Қондыбай ауылы аумағында орналасқан ірі қара мал бруцеллезіне іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Ақтүйесай ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 20 қазанындағы №8 "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Ақтүйесай ауылдық округі Қондыбай ауылы аумағында орналасқан ірі қара мал бруцеллезіне іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4356 тіркелген, 2017 жылғы 8 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды) шешімінің күші жойылды деп танылсын. .
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізілсін.
Ақтүйесай ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушысы
Ү. Хасенова

О снятии ограничительных мероприятий по бруцеллезу крупного рогатого скота находящегося на территории села Кондыбай Актуесайского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Актуесайского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 12 октября 2018 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 октября 2018 года № 4938
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Уалихановского района от 3 мая 2018 года №17-07/104 исполняющий обязанности акима Актуесайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия по бруцеллезу крупного рогатого скота находящегося на территории села Кондыбай Актуесайского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области.
2. Признать утратившим силу решение акима Актуесайского сельского округа от 20 октября 2017 года №8 "Об установлении ограничительных по бруцеллезу крупного рогатого скота находящегося на территории села Кондыбай Актуесайского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4356, опубликовано 8 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставлю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима
Актуесайского сельского округа
У. Хасенова